Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Bolu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi,1974 tarihinde hizmete açılmıştır.Mevcut bina içerisin de ,yatan hastalar için 1 adet yatan hasta fizik tedavi ünitesi, ayaktan hastalarımız için 1 adet ayaktan fizik tedavi ünitesi, yatan ve ayaktan hastalarımız için 1 adet rehabilitasyon tedavi ünitesi ve mekanik egzersiz ünitesi mevcuttur. Ayrıca bay

Kayı Apart Otel

Karacasu / Bolu /
Konaklama birimlerinin uydu kanallı düz ekran TV ve balkonu vardır. Tam donanımlı mutfakta bulaşık makinesi ve fırın vardır. Özel banyoda küvet veya duş vardır. Dağ manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Bolu Yildiz Otel

Karacasu / Bolu /
Bolu ili Karacasu beldesi, Aladağ ormanı eteğindeki otelimiz de özel termal banyo (jakuzi) odalarımız bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Otelleri Bolu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi,1974 tarihinde hizmete açılmıştır.Mevcut bina içerisin de ,yatan hastalar için 1 adet yatan hasta fizik tedavi ünitesi, ayaktan hastalarımız için 1 adet ayaktan fizik tedavi ünitesi, yatan ve ayaktan hastalarımız için 1 adet rehabilitasyon tedavi ünitesi ve mekanik egzersiz ünitesi mevcuttur. Ayrıca bayan-erkek ayrı olmak üzere 2 adet kaplıca havuzu bulunmaktadır.Üniteler de hotpack, infraruj, parafin, whirlpool (girdap banyosu), ultrason, kısa dalga diatermi, tens, diadinami, galvanik akım, sinuzoidal akım, interferansiyel akım, laser, elektriksel stimülasyon, boyun-bel traksiyon, coldpack, jobs, parmak merdiveni, paralel bar, kol çarkı cihazları ile ortopedik, nörolojik ve romatizmal hastalıkların tedavisi yapılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır