Fenerbahçe Spor Kulübü Müzesi Otelleri

En uygun Fenerbahçe Spor Kulübü Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Fenerbahçe Spor Kulübü Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Fenerbahçe Spor Klubünün 1910'da aldığı ilk kupadan günümüze kadar kazanılan ödüller ve dahası müzede ziyaretçileri bekliyor. MÜZENİN BÖLÜMLERİ: 1- Dünya`da futbolun doğuşu bölümü 2- Fenerbahçe Spor Kulübü`nün ilk kuruluş toplantısının, dönemin eşyaları ile mumyalarla canlandırıldığı bölüm 3- Mütareke ve İşgal dönemi sırasında Dereağzı`ndaki kulüp

Modamour Hotel

Moda / Kadıköy,İstanbul
Isletmemiz aile isletmesidir.Siz degerli müsterilerimiz için ihtiyaciniz olan hersey düsünülmüstür. Kadiköyün en nezih bölgelerinden biri olan Modada hizmet vermekteyiz.

FB Suites

Osmanağa / Kadiköy / İstanbul
Yeni dekore edilmiş odalarımızda; Çift kişilik yatak, TV, mini buzdolabı ve su ısıtıcısı bulunmaktadır. Su, çay ve kahve siz misafirlerimize ikramımızdır. Odalar aydınlık ve ferah olup merkezi konumda bulunmaktadır.

D D Suites Kadıköy

Merkez / Kadiköy / İstanbul
Residencesımız 2010 yılında Kadıköy de hizmete başlayarak, İstanbul turizmine konaklama hizmetinde farklı bir boyut kazandırdığımızı düşünüyoruz. Uzun yıllar konaklama sektöründeki bilgi ve tecrübemizi siz değerli konuklarımız hizmetine sunduk.

Sun Suites

Kadıköy / Istanbul
Dairede düz ekran uydu TV, klima ve minibar vardır. Yemek alanı buzdolabı ve elektrikli su ısıtıcısıyla donatılmıştır. Duşlu özel banyoda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur.

Moda Drei Concept Hostel

Moda / Kadıköy,İstanbul
İstanbul'daki en iyi konsept hostellerden biri değiliz, İstanbul'daki tek konsept hosteliz. Moda Drei dört kata, iki ortak dinlenme alanına, mutfağa, terasa, çamaşır odasına ve verandaya sahiptir. Moda Drei'ye hoş geldiniz.

Mezzo Hotel

Kadiköy / Istanbul
200 Yillik bir tarihi yapinin restorasyon projesi ile hizmetinizdeyiz. Mezzo Hotel bir tarihi binada dogal ahsap malzemeden yapilan genis ferah vve modern tasarimli odalara sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Fenerbahçe Spor Kulübü Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Fenerbahçe Spor Kulübü Müzesi Hakkında

Fenerbahçe Spor Kulübü Müzesi Otelleri Fenerbahçe Spor Klubünün 1910'da aldığı ilk kupadan günümüze kadar kazanılan ödüller ve dahası müzede ziyaretçileri bekliyor. MÜZENİN BÖLÜMLERİ: 1- Dünya`da futbolun doğuşu bölümü 2- Fenerbahçe Spor Kulübü`nün ilk kuruluş toplantısının, dönemin eşyaları ile mumyalarla canlandırıldığı bölüm 3- Mütareke ve İşgal dönemi sırasında Dereağzı`ndaki kulüp lokalinden cepheye silah, cephane kaçırılma anının mumyalarla canlandırıldığı bölüm 4- Union Clup sahasından Şükrü Saracoğlu`na kulubün stadının evrelerinin sunulduğu bölüm 5- Kuruluştan itibaren tüm branşlardaki başarıları simgeleyen her türlü şilt, madalya berat fotoğraf, belge vb. materyallerin sergilendiği bölümler 6- Kuruluştan günümüze her dönemdeki bir kısmı orijinal forma, çorap vb giysilerin sergilendiği bölümler 7- İlk tüzükler, eski üye kartları, eski lisanslar, eski maç biletleri, kulüp piyango biletleri vb. belgelerin sunulduğu bölümler. 8- Eski maçlardan filmlerin ve Fenerbahçe belgesellerinin oynatıldığı sinema odası 9- Atatürk`ün 3 Mayıs 1918 yılındaki kulübü ziyaretinin ve şeref defterini imzalama anının mumyalı olarak canlandırıldığı bölüm 10- Bütün bu bölümler dışında yıllara göre sınıflandırılmış olarak Fenerbahçe Spor Kulübü`nün 1907`den bu yanaa çeşitli branşlarda kazandığı 3000 (üç bin) kupa şilt ve plaketin 426 tanesi de müzede sergilenmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır