Feke Otelleri

En uygun Feke otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Feke Otelleri

Genel Bilgi

Adana'nın ilçesi olan Feke'nin tarihi çok eski yıllara dayanır 1. Dünya savası dönemlrinde Fransız'ların diretmesi üzerine Ermenilerin zülüm ve işkencelerine soykırım çabalarına sürekli direnmiştir, bölgenin ileri gelenleri halkı silahlanrıp kendilerini savunabilecek konuma getirmişlerdir. Bu zulume son vermişler ve Fransız kontrolundeki zülüm yapan E

Golden Lake Hotel

Merkez / Adana
Gold Lake Hotel ile huzura uyanacaksiniz.

Çukurova Erten Hotel

Çukurova / Adana
Çukurova Erten Hotel, siz değerli misafirlerimize güvenilir, rahat ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla Adana ’ nın yeni şehir merkezinde 2015 yılında hizmete açılmıştır.

Masel Hotel

Çukurova / Adana
Hotel Masel'in odaları modern mobilyalarla döşenmiştir. Tüm odalarda banyo malzemelerine ve saç kurutma makinesine sahip bir özel banyo bulunmaktadır. Odalarda çalışma masası da standarttır.

Yol Is Holıday Adana

Çukurova / Adana
Yol İş Holiday Oteli Adana'nın en nezih yerinde olup baraj yolu, Turgut Özal, Kenan Evren caddesi'ne yürüme mesafesinde'dir.

Kıvanç Suit Otel

Çukurova / Adana
Daha önce konakladığınız ve sorun yaşadığınız tüm yerleri unutun... Yeni vizyonumuzla hizmetinizdeyiz, siz değerli misafirlerimizin konforu için herşeyi düşündük ve tasarladık. Tüm eşyalarımız sıfır ve temizdir.

Edis Premier Hotel

Çukurova / Adana
Edi’s Premier Hotel, konaklama sektöründeki hayatına ve çalışmalarına 2012 yılında başlamıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Feke Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Feke Hakkında

Feke Otelleri Adana'nın ilçesi olan Feke'nin tarihi çok eski yıllara dayanır 1. Dünya savası dönemlrinde Fransız'ların diretmesi üzerine Ermenilerin zülüm ve işkencelerine soykırım çabalarına sürekli direnmiştir, bölgenin ileri gelenleri halkı silahlanrıp kendilerini savunabilecek konuma getirmişlerdir. Bu zulume son vermişler ve Fransız kontrolundeki zülüm yapan Ermenileri bölgeden püskürtmüşlerdir, bölgede hala ermenileryaşamaktadır

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır