Fatih Sultan Mehmet Otağı Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Fatih Sultan Mehmet Otağı Otelleri

Genel Bilgi

Hünkar Çayırı olarak adlandırılan bu bölge hem Osmanlı hemde Bizans dönemlerinde kullanılmış ancak günümüze kalan değeri Fatih Sultan Mehmet Han'ın ismiyle gerçekleşmiş. 1481 yılında Fatih doğuya sefer yapmaya çıkar hemde hasta hasta. Sefere yol olan Fatih ve askerleri Gebze'de bu mekanda bir mola verir ve son durum hesabı yapmayı amaçlarlar. Malesef

Ramada Plaza By Wyndham Istanbul Asia Airport

Merkez / Gebze / Kocaeli /
Ramada Plaza İstanbul Asia Airport, modern ve şık dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesis, kolay ulaşımı ile iş seyahatlerinde avantaj sağlıyor.

Hilton Garden Inn Kocaeli Şekerpınar

Merkez / Gebze / Kocaeli /
Hilton Garden İnn'in önemli özellikleri arasında günümüzde çoğu otellerde, pansiyonlarda göremediğimiz, engelliler düşünülerek yapılmış engelli odası bulunmaktadır.

Hotel Delta Yss

Merkez / Gebze / Kocaeli /
Otelimiz Türkiye'nin endüstriyel açıdan en canlı bölgelerinden birinde yer almakta olup iş seyahatlerinde veya ülkeyi gezerken ikinci eviniz olacaktır.

Somya Hotel

Merkez / Gebze / Kocaeli /
Gebze merkezinde yer alan Somya Hotel günün 24 saati resepsiyon hizmeti sunmaktadır. Otelde ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip modern odalar bulunmaktadır. Somya Hotel'in parke zeminli odalarında klima, ses yalıtımı ve uydu TV vardır.

Lamec Hotel Business

Gebze / Kocaeli /
onaklamanız süresince toplantılarınızın verimli geçmesi için oluşturulan ve yüksek teknoloji ile donatılmış iş merkezimizde, hızlı kablosuz internet, fax, fotokopi, PC, yazıcı, scanner, audio vizuel gereçler, kiralık gereçler, mobil telefon ve sekreter

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Fatih Sultan Mehmet Otağı Hakkında

Fatih Sultan Mehmet Otağı Otelleri Hünkar Çayırı olarak adlandırılan bu bölge hem Osmanlı hemde Bizans dönemlerinde kullanılmış ancak günümüze kalan değeri Fatih Sultan Mehmet Han'ın ismiyle gerçekleşmiş. 1481 yılında Fatih doğuya sefer yapmaya çıkar hemde hasta hasta. Sefere yol olan Fatih ve askerleri Gebze'de bu mekanda bir mola verir ve son durum hesabı yapmayı amaçlarlar. Malesef bu durumun ertesi gününde büyük Türk komutanı Fatih Sultan Mehmet Han burada hayatını kaybeder. Bu sebeple buraya Hünkar Çayırı veya Fatih Sultan Mehmet Otağı denir. Otağın bulundu alanda alanın anısında yapılmış Çeşme ve Köprü bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır