Eskişehir Tren Garı Otelleri

Eskişehir Tren Garı otelleri, en uygun Eskişehir Tren Garı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Eskişehir Tren Garı Otelleri

Genel Bilgi

Eskişehir- Ankara, Eskişehir- Konya arasında hızlı tren seferleri yapılmaktadır. Hızlı Tren Projesi sayesinde, Eskişehir- Konya arası 2 saate, Eskişehir- Ankara arası ise 1 saat 5 dakikaya düşmüştür. Halen Ankara- İstanbul Hızlı Tren Projesi çalışmaları devam etmektedir. Ankara- İstanbul Hızlı Tren hattında Eskişehir orta durak olacaktır. Böylelikle E

Ragbet Tulpar Otel

Tepebasi / Eskisehir
Tulpar Palas toplam 21 odalı olup, oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Gürgenci Suite Hotel

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Gürgenci Suite Hotel, Eskişehir'in merkezinde, alışveriş, eğlence ve ticaret merkezlerinin kesiştiği noktada yer alıyor.

Büyük İnci Otel

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Eskişehir ilinde 1960'dan bu yana faaliyet gösteren Büyük İnci Otel geçmişten günümüze en büyük değer olarak gördüğü müşterilerine kusursuz hizmet anlayışını temel prensip edinmiştir.

Grand Sah Otel

Tepebasi / Eskisehir
2018 yilinda hizmet vermeye baslayan otelimiz kalitesi ve hizmetiyle Eskisehir'in en seçkin otelleri arasindadir.

Eskisehir Hostel Bulvar

Merkez / Tepebasi / Eskisehir
Eskisehir Hostel bulvar merkezi konumu ve kolay ulasimi ile is ve tatil seyahatlerinizde konforlu bir konaklama imkani sunmaktadir. Kahvalti dahil konseptte hizmet vermektedir.

Reyna Premium Hotel Eskişehir

Tepebaşi / Eskişehir
Değişen ve yenilenen yüzümüzle hizmetinizdeyiz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Eskişehir Tren Garı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Eskişehir Tren Garı Hakkında

Eskişehir Tren Garı Otelleri Eskişehir- Ankara, Eskişehir- Konya arasında hızlı tren seferleri yapılmaktadır. Hızlı Tren Projesi sayesinde, Eskişehir- Konya arası 2 saate, Eskişehir- Ankara arası ise 1 saat 5 dakikaya düşmüştür. Halen Ankara- İstanbul Hızlı Tren Projesi çalışmaları devam etmektedir. Ankara- İstanbul Hızlı Tren hattında Eskişehir orta durak olacaktır. Böylelikle Eskişehir- İstanbul arası 90 1,5 saate düşecektir. Tamamlanmış olan ve çalışmaları devam eden hızlı tren projeleri sebebi ile, Ankara-İstanbul arasındaki anahat tren seferlerine, 1 Şubat 2012 tarihi itibariyle 24 ay ara verilmiştir. Bunun dışında güzergahlar yeni projeler kapsamında sık sık güncellenmekle birlikte Eskişehir' den Manisa, Uşak, Afyon, Kütahya, İzmir' e Eskişehir' den trenle ulaşmak mümkündür. Eskişehir- Adana hattında çalışan tren kısa süreliğine Eskişehir' e uğramamaktadır. Ancak 2013 Eylül ayı itibari ile Eskişehir- Adana Seferlerini yapacaktır. Bu bilgiler TCDD web sitesinde sık sık güncellenmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır