Yılbaşı Otellerinde, %30 indirime ilave %5 ZParaYılbaşı Otellerinde, %30 indirime ilave %5 ZPara
Fırsatları İncele
Yardım

Eskişehir Butik Oteller ve Butik Otel Fiyatları

Loading...
Sırala

Tulpar Butik Otel

İyi
7.5
Tepebasi, Eskisehir
Tulpar Palas toplam 21 odalı olup, oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
İyi
7.5

SRF Hotel

Çok iyi
8.3
Merkez, Odunpazari, Eskişehir
Şehir merkezinde yer alan bu tesis; özel tasarımı, kusursuz hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile size farklı bir yaşam tarzı sunar.
Çok iyi
8.3

Sarar Boutique Hotel

Çok iyi
8.3
Merkez, Odunpazari, Eskişehir
Eskişehir'de faaliyet gösteren Sarar Boutique & Apart Hotel, Kütahya yolu üzerinde Sarar tesislerinin içerisinde yer almaktadır.
Çok iyi
8.3

Eskişehir Butik Oteller ve Butik Otel Fiyatları

Eskişehir kendine has tarihi tarihi yapıları, yerel lezzetleri ve samimi şehir atmosferi ile pek çok kişinin durak noktasıdır. Ülkemizin en modern ve düzenli şehirleri arasında bulunan Eskişehir’de, hem şehri görmek hem de iş ve okul nedeniyle şehri ziyaret etmeniz gerektiğinde Eskişehir butik oteller seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Konaklama seçeneklerinin en samimi ve kişiye özel olan butik otelleri, otelz.com’ da inceleyebilir ve ön ödeme yapmadan erken rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.  

Eskişehir Odunpazarı Butik Otel

Eskişehir’in her mevsim görülmeye değer bir bölgesi olan Odunpazarı, özellikle UNESCO Geçici Dünya Mirası listesinde bulunan otantik evleri ile de bilinir. Her yıl binlerce insanın ziyaret ettiği Odunpazarı evlerini yakından görmek ve ulaşım kolaylığı sayesinde şehir merkezi ve çevresini de gezmek isterseniz, Eskişehir Odunpazarı butik otellerini öneririz. Bütçe dostu ve samimi bir konaklama imkanı sunan bu işletmelerde, oldukça rahat hissedeceksiniz.

Eskişehir Porsuk Butik Otel

Eskişehir’in simgesi haline gelmiş Porsuk çayının çevresinde de butik otel seçenekleri bulunur. Şehrin dokusuna uygun tasarlanmış butik otellerde konaklayarak şehirdeki işlerinizi halledip, tatilinizi yapabilirsiniz. Harika manzaralı Porsuk çayı çevresinde bulunan cafe ve restoranlarda hoş vakit geçirebilirsiniz. 

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor