Erzin Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Erzin Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Osmaniye il Merkezine 23, Dörtyol ilçesine 15 ve İskenderun ilçesine 45 km mesafede, E-5 karayolu, Toprakkale-İskenderun demiryolu ve yine Toprakkale-İskenderun TEM otoyolunun kesiştiği istasyondan,7 km’lik yolu kat ederek küçük ilçeye ulaşılır.Kışın ılık ve yağışlı bir iklime sahip olan ilçede yaz gelince sıcaklık ve nem oranının artması halkımızın d

Hattusa Vacation Thermal Club Erzin

Erzin / Hatay /
Termal'in mucizesi Suyla Sagligin merkeziHattusa Vacation TermalClup Erzin, Erzin bölgesinde bulunmaktadir. Tesisin denize uzakligi 750 metrenin üzerindedir. 200 m uzunlugundaki sahilinde denizin tadini çikartabilirsiniz.

Fourway Hotel Spa & Restaurant

Dörtyol / Hatay /
umurtalık'tan İskenderun'a kadar uzanan bu geniş hat dâhilindeki ilk 4 yıldızlı oteli olan Fourway Hotel, 58 odası (2 VIP oda, 3 Connection oda, 1 Engelli odası ve 6'sı Large olmak üzere toplam 52 Standart oda) ve 130 yataklı konaklama hizmetinin yanın

Zeyn Hotel

Harbiye / Antakya / Hatay /
Hatay'a 7 km uzaklıktaki Harbiye, Hatay'a giden turistlerin en çok beğendiği yerlerin başında gelir.

İssos Hotel

İskenderun / Hatay /
İskenderun'a 10 dk sürüş mesafesinde Arsuz Yolu üzerinde konuma sahip İssos Hotel, denize sıfır sakin bir atmosfer içerisinde yer alıyor. Odalar deniz veya kara manzaralıdır. Odalarda misafirlerin konforu için bütün konaklama ihtiyaçları düşünülmüş.

Grand Akçalı Otel

İskenderun / Hatay /
Otelimizde 46 oda bulunmaktadır, sigara içme alanımız dışardadır.

İmrenay Otel

İskenderun / Hatay /
Konumumuz gereği tesisimizde odalarda şehir manzarasını, isterseniz de 1,5 dakikalık yürüme mesafesi ile deniz kenarının tadını çıkartabilirsiniz. Tesisin genelinde ücretsiz bir şekilde Wi-Fi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Erzin Hakkında

Osmaniye il Merkezine 23, Dörtyol ilçesine 15 ve İskenderun ilçesine 45 km mesafede, E-5 karayolu, Toprakkale-İskenderun demiryolu ve yine Toprakkale-İskenderun TEM otoyolunun kesiştiği istasyondan,7 km’lik yolu kat ederek küçük ilçeye ulaşılır.Kışın ılık ve yağışlı bir iklime sahip olan ilçede yaz gelince sıcaklık ve nem oranının artması halkımızın denize ve yaylaya gitme sebebidir. Denizin eşsiz kumsalı ve güneşi, yaylamın olağanüstü güzellikleri ve ferahlatan çam havası çevre yerleşim birimlerindeki insanları da cezbeder.İssos Şehri Su Kemerleri;binlerce yıldan beri değişik söylencelere tanıklık etmiş olup, Akdenizin doğu kesiminde ve dolayısıyla Erzin sınırları içerisinde yer alır. Şehrin sahipsiz kalıntılarına Erzin'e 7 km mesafedeki İstasyon Mevkiinde rastlamak mümkündür.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır