Erenköy Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi Otelleri

En uygun Erenköy Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Erenköy Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Poliklinikler Ana Sayfa/Hastane Servisleri/Poliklinikler Psikiyatri Poliklinikleri Erişkin Psikiyatrisi Polikliniği Psikoterapi Polikliniği Çocuk ve Ergen Psikiyatri Polikliniği AMATEM Polikliniği Duygudurum Bozukluğu Polikliniği Sigara Bırakma Polikliniği Mesai Sonrası Poliklinik Psikotik Bozukluklar Polikliniği Erişkin Dikkat eksikliği

Sahra Kent Suit

Ataşehir / İstanbul
6 adet mutfaklı daireye sahip olan Sahrakent Suites'in tüm daireleri balkonludur. Dairelerde ayrıca oturma odası yer almaktadır. Mutfaklarda; buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve set üstü ocak bulunmaktadır.

ByOtell Asia

Kozyataği / Kadiköy / İstanbul
İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan bu 5 yıldızlı otel, Kozyatağı iş bölgesinde ferah konaklama birimleri sunmaktadır. Otel bünyesindeki pastanede özel hamur işleri ve taze hazırlanmış kahveler servis edilir.

Plus Hotel Bostancı

Bostancı / Kadiköy / Istanbul
Plus Hotel Bostancı, yüksek kalite ve iyi servisin bir standart haline geldiği Ataşehir’in standart odalarının sunduklarını gördüğünüzde hayran kalacaksınız.

The Marmara Suadiye Residence

Suadiye / Kadiköy / Istanbul
1,2 veya 3 yatak odali, modern dekorasyonlu, mobilyali, ferah konaklama birimlerine sahip olan tesisin bütün dairelerinde bir oturma odasi, tam donanimli mutfak, bir ya da iki adet banyo, ütü odasi ve yatak odasi vardir.

The Bostancı Hotel

Bostancı / Kadiköy / Istanbul
The Bostancı Hotel'de tesisin şık ve modern dekorasyonlu konaklama birimlerinde klima standarttır. Saç kurutma makinesi, havlular, ücretsiz duş malzemeleri ile donatılmış 7/24 sıcak sulu özel banyolarla birlikte geniş ve konforlu odalara sahiptir.

Rhiss Hotel Bostancı

Bostancı / Kadiköy / Istanbul
Anadolu yakasında bulunan Rhiss Hotel Bostancı, Bostancı Vapur İskelesi'ne sadece 700 metre uzaklıkta merkezi bir konuma sahiptir. Otelin Türk hamamı içeren bir spa merkezi ve özel spa küvetli klimalı odaları bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Erenköy Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Erenköy Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Erenköy Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi Otelleri Poliklinikler Ana Sayfa/Hastane Servisleri/Poliklinikler Psikiyatri Poliklinikleri Erişkin Psikiyatrisi Polikliniği Psikoterapi Polikliniği Çocuk ve Ergen Psikiyatri Polikliniği AMATEM Polikliniği Duygudurum Bozukluğu Polikliniği Sigara Bırakma Polikliniği Mesai Sonrası Poliklinik Psikotik Bozukluklar Polikliniği Erişkin Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Polikliniği Nöroloji Poliklinikleri Dahiliye Polikliniği

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır