Emot Hastanesi Otelleri

Emot Hastanesi otelleri, en uygun Emot Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Emot Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Emot Hastanesi,1991 yılında 10 yataklı İzmir’in ilk özel dal hastanesi ve Türkiye deki ilk El ve Mikrocerrahi Özel Dal hastanesi olarak faaliyete geçmiştir.999 yılında EMOT da fiziksel büyüme olmuş ve ameliyathane sayısı yatak sayısı artarak ve hekim kadrosu güçlenerek bölgenin önde gelen acil Mikrocerrahi ve Travmatoloji merkezine dönüşmüş ayrıca ell

Fi Homes

Kahramanlar / Konak / İzmir
Fi Homes, İzmir'de konaklama imkanı sunmaktadır. İzmir Saat Kulesi 2,2 km uzaklıktadır. Tesis, Hilal Metro İstasyonu'na 800 metre uzaklıktadır. Konaklama birimlerinin klimalı olduğu uydu TV ile donatılmıştır.

Onn Otel

Kahramanlar / Konak / İzmir
Siz kıymetli kmisafirlerimize Alsancak Kahramanlar dairelerimiz ile konaklama hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Pi Residence

Kahramanlar / Konak / İzmir
ürkiye’nin en konforlu konaklama merkezlerinden birine yakışır şekilde, 2010 yılından beri misafirlerimize ev konforunda, otel standartlarında günlük kiralık ev ve daire hizmetimiz ile iş ve gezi seyahatlerine çıkanlar ya da kısa süreliğine kalacak yer

Punta Vista Hotel

Kahramanlar / Konak / İzmir
Otelimizde 3 Standart Oda , 3 Junior Suit ve 3 Aile Odasi olmak üzere 9 oda bulunmaktadir. Odada 82 ekran LCD Tv, uydu yayini , telefon , mini dolap mevcuttur. Odalarimiz misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve konforunu karsilamak için özenle hazirlanmistir.

Siesta Hotel Izmir

Alsancak / Konak / Izmir
Siesta Otel, Izmir'in Konak semtinde, Izmir Saat Kulesi'ne 2 km ve Kadifekale'ye 1,4 km mesafede yer almaktadir. Odalar TV ile donatilmistir. Odada su isiticisi bulunmaktadir. Odalarin özel banyosunda küvet ya da dus vardir.

Sapphire Residence

Kahramanlar / Konak / İzmir
Otelimizde 9 standart odamız vardır. Tüm odalarımızda 24 saat sıcak su, ücretsiz internet bağlantısı, klima, led tv, uydu yayını, saç kurutma makinası, makyaj aynası, havlu, terlik bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Emot Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Emot Hastanesi Hakkında

Emot Hastanesi Otelleri Emot Hastanesi,1991 yılında 10 yataklı İzmir’in ilk özel dal hastanesi ve Türkiye deki ilk El ve Mikrocerrahi Özel Dal hastanesi olarak faaliyete geçmiştir.999 yılında EMOT da fiziksel büyüme olmuş ve ameliyathane sayısı yatak sayısı artarak ve hekim kadrosu güçlenerek bölgenin önde gelen acil Mikrocerrahi ve Travmatoloji merkezine dönüşmüş ayrıca ellektif olgular ile yılda ortalama 3.000 ameliyat ve 10.000 poliklinik sayısına ulaşmıştır.Randevu almak,dilek ve şikayetlerinizi bildirmek,ziyaretçi anketine katılmak,doktorları tanımak için Emot Hastanesi web sitesin ziyaret edebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır