Elmadağ Otelleri

Elmadağ otelleri, en uygun Elmadağ otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Elmadağ Otelleri

Genel Bilgi

İç Anadolu Bölgesinin Yukarı Sakarya bölümünde yer alan Elmadağ Ankara’nın 41 km doğusunda adını aldığı Elmadağ’ın kuzeydoğu eteklerinde kurulmuş; çok eski bir yerleşim alanıdır. Yapılan arkeolojik araştırmalardan elde edilen prehistorik eserler, Elmadağ ve çevresinin çok eski medeniyetlere sahne olduğunu göstermektedir. İlçenin yakınında Sungur yakın

Anadolu Hotels Esenboğa Thermal

Akyurt / Ankara
şsiz güzellikteki geniş yeşil alanları ile kendinizi sanki cennetteymişcesine huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz Büyük Anadolu Termal Otel, Turizm konusunda yılların getirdiği deneyime sahip olan profesyonel kadrosu ile yılın her mevsimi size ve sevdikler

Inn House Loft & Spa

Çankaya Merkez / Çankaya / Ankara
Inn House Loft & Spa daha önce deneyimlenmemiş tarzda Loft-Spa konsepti ile Türkiye'nin ilk ve tek destinasyonu olarak misafirlerine konforlu ve zevklerine özel konaklamalar için her türlü detay düşünülerek hayata geçirilmiştir.

Stone House

Kizilay / Çankaya / Ankara
Stone House olarak amacımız, kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Çankaya’da şehir merkezinde bulunan 1+0, 1+1, 2+1 ve suit oda seçeneklerimizle misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamak hedefimizdir.

Best Apart Hotel

Merkez / Çankaya / Ankara
Apart Hotel Best ve Hotel Best, Temmuz 2020'de TÜV Avusturya denetleme firması tarafından 'güvenli turizm sertifikası' aldı.

Koza Millenyum Hotel & Spa

Çankaya / Ankara
za Millenyum Hotel değerli misafirlerini; yapılan titiz çalışmanın ardından komple yenilenen odalarıyla zarif, yenilikçi, detaylara önem veren ve mükemmelliği kendisine ilke edinmiş profesyonel kadrosuyla, çok özel konaklama ve yeme içme imkânlarıyla

Koza Suite Hotel

Merkez / Çankaya / Ankara
Ankara’nın en prestijli semtlerinden biri olan Gaziosmanpaşa'da Koza sokakta yer alan Koza Suite Hotel, konfor ve estetiğin modern teknoloji ile buluşturup, uluslararası standartlarda hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Elmadağ Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Elmadağ Hakkında

Elmadağ Otelleri İç Anadolu Bölgesinin Yukarı Sakarya bölümünde yer alan Elmadağ Ankara’nın 41 km doğusunda adını aldığı Elmadağ’ın kuzeydoğu eteklerinde kurulmuş; çok eski bir yerleşim alanıdır. Yapılan arkeolojik araştırmalardan elde edilen prehistorik eserler, Elmadağ ve çevresinin çok eski medeniyetlere sahne olduğunu göstermektedir. İlçenin yakınında Sungur yakınlarında bulunan heykel, küp, çanak, çömlek gibi kalıntılar incelendiğinde buranın çok eski dönemlerdeki yerleşmelere sahne olduğu anlaşılmaktadır. Bunlardan Hygeia ve Asklepios heykelleri Roma Dönemine, Yenipınar Mahallesi'ndeki Aşağı Cami Osmanlı Dönemine ait kalıntılardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır