Kurban bayramı otellerinde %50’ye varan indirim fırsatlarını kaçırma!Kurban bayramı otellerinde %50’ye varan indirimler!
Fırsatları İncele
Yardım

Loading...
Sırala

Hannapart Otel

Çok iyi
8.9
Eğirdir, Isparta
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Hannapart Otel, Isparta Eğirdir İlçesi'nde, göl kenarında 2018 yılında Avrupa Kalite Standartları'na uygun şekilde inşa edilip faaliyete geçen tesisimiz muhteşem bir lokalde kurulmuş olup, klima ve internet Wi-Fi hizmetli odaları ile mavi ile yeşilin son
Çok iyi
8.9

Fulya Pension

İyi
7.7
Eğirdir, Isparta
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Eğirdir Gölü'nün üstünde otururcasına güzel bir lokasyon, Eğirdir Gölü'ne sıfır terasımız ve aile restoranımız, gölün keyfini ve manzarasını doya doya içinize doldurmanız için özenle hazırlanmıştır.
İyi
7.7

Eskiciler Konağı

Çok iyi
8.6
Eğirdir, Isparta
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Tüm alanlarında Wi-Fi sağlanan Nis Otel, Eğirdir'de konaklama olanağı sunmaktadır. Teras otelin konukları barda bir şeyler içebilir. Otelimizin klimalı odalarının her biri düz ekran TV ile donatılmıştır. Odalarda kahve makinesi de vardır.
Çok iyi
8.6

Alis Pansiyon

Eğirdir, Isparta
Taksitli Ödeme Seçeneği
Alis Pansiyon 6 odalı butik bir işletmedir. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Eğirdir

Halk tarafından tapusu Atatürk'e verilen Can Adası'nın bulunduğu Isparta ilçesi Eğirdir, manevi değeri yüksek bir ilçe olmasıyla beraber, sahip olduğu doğal güzelliklerle de ağırladığı turist sayısını her geçen yıl daha çok artırıyor. Eğirdir otellerinde konaklarken, gerçek anlamda huzurla tanışacak, doğayla da çok yakın arkadaş olacaksınız. Otelz.com'dan Isparta otelleri arasından Eğirdir otellerinde rezervasyon yaptırabilir ve hem doğa hem de tarih açısından birçok zenginliği bulunan Eğirdir'i yakından tanımaya başlayabilirsiniz.

 Eğirdir'de mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında Eğirdir Gölü geliyor. Eğirdir Gölü, bölgenin en güzel doğal alanlarından biri olmasıyla beraber Türkiye'nin en büyük dördüncü gölü olma özelliğini taşıyor. Eğirdir Gölü, çoğu zaman cam göbeği renginde ama günün farklı saatlerinde renk değiştirme özelliği gölü daha da çekici hale getiriyor. Üzerinde Can Adası ve Yeşil Ada bulunan gölde kamp, piknik gibi aktiviteler yapma özgürlüğünüz var. Eğirdir Gölü'nü keşfettikten ve keyifli vakit geçirdikten sonra, Eğirdir'de ziyaret edilmesi gereken diğer yerlere doğru yola çıkabilirsiniz. Böylece ziyaret sırası, Eğirdir Kalesi'ne ait demektir. İç yapısı hala ayakta kalabilen kalenin tam olarak ne zaman yapıldığı bilinmese de milattan önce 4. yüzyılda yapıldığı söyleniyor. Kaleyi uzaktan gördüğünüzde zaten gidip yakından da görmek ve içindeki tarihin ruhunu tanımak isteyeceksiniz.

 Eğirdir'de yapabileceğiniz aktiviteler, mutlaka görülmesi gereken yerlerde bulunduğu ve daha çok doğa ile ilgili oldukları için tüm konaklamanız boyunca, Eğirdir'in sunduğu her şeyden faydalanma imkanınız bulunuyor.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor