Eğirdir Otelleri

En uygun Eğirdir otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Eğirdir Otelleri

Genel Bilgi

Halk tarafından tapusu Atatürk'e verilen Can Adası'nın bulunduğu Isparta ilçesi Eğirdir, manevi değeri yüksek bir ilçe olmasıyla beraber, sahip olduğu doğal güzelliklerle de ağırladığı turist sayısını her geçen yıl daha çok artırıyor. Eğirdir otellerinde konaklarken, gerçek anlamda huzurla tanışacak, doğayla da çok yakın arkadaş olacaksınız. Otelz.com

Hannapart Otel

Eğirdir / Isparta
Eğirdir İlçesi'nde, göl kenarında 2018 yılında Avrupa kalite standartları'na uygun şekilde inşa edilip faaliyete geçen tesisimiz muhteşem bir lokalde kurulmuş olup, mavi ile yeşilin sonsuzluğunda bir cennette unutulmaz tatil fırsatı sunmaktadır.

Fulya Pension

Eğirdir / Isparta
Eğirdir Gölünün üstünde otururcasına güzel bir lokasyon, Eğirdir gölüne sıfır terasımız ve aile restaurantımız gölün keyfini ve manzarasını doya doya icinize doldurmanız icin özenle hazırlanmıştır.

Altıngöl Hotel

Eğirdir / Isparta
Gerek tarihi gerekse doğal güzellikleriyle Göller Bölgesi'nin turizm merkezi olan Eğridir'de konumlanan Altingöl Otel, misafirlerine kano turları ve doğa yürüyüşleri yapabilecekleri Eğridir Göl'üne 5 dk mesafede huzurlu bir tatil imkanı sunuyor.

Nis Otel

Eğirdir / Isparta
Tüm alanlarında Wi-Fi sağlanan Nis Otel, Eğirdir'de konaklama olanağı sunmaktadır. Teras otelin konukları barda bir şeyler içebilir. Otelimizin klimalı odalarının her biri düz ekran TV ile donatılmıştır. Odalarda kahve makinesi de vardır.

Merci Butik Hotel

Eğirdir / Isparta
Yeşilada'da yer alan bu otel, Eğirdir Gölü kıyısında bulunmaktadır. Otelde, panoramik göl manzaralı bir çatı restoran ile uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi'ye sahip odalar mevcuttur. Merci Hotel'in odalarında klima ve geniş pencereler vardır.

Sirene Davras Hotel

Sav / Merkez / Isparta
Sirene Davras Ski Resort; Davras mevkiinde toplam 123 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Tesis 5 adet restoran ve 4 adet bar ile birçok lezzet alternatifini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Eğirdir Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Eğirdir Hakkında

Eğirdir Otelleri

Halk tarafından tapusu Atatürk'e verilen Can Adası'nın bulunduğu Isparta ilçesi Eğirdir, manevi değeri yüksek bir ilçe olmasıyla beraber, sahip olduğu doğal güzelliklerle de ağırladığı turist sayısını her geçen yıl daha çok artırıyor. Eğirdir otellerinde konaklarken, gerçek anlamda huzurla tanışacak, doğayla da çok yakın arkadaş olacaksınız. Otelz.com'dan Isparta otelleri arasından Eğirdir otellerinde rezervasyon yaptırabilir ve hem doğa hem de tarih açısından birçok zenginliği bulunan Eğirdir'i yakından tanımaya başlayabilirsiniz.

 Eğirdir'de mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında Eğirdir Gölü geliyor. Eğirdir Gölü, bölgenin en güzel doğal alanlarından biri olmasıyla beraber Türkiye'nin en büyük dördüncü gölü olma özelliğini taşıyor. Eğirdir Gölü, çoğu zaman cam göbeği renginde ama günün farklı saatlerinde renk değiştirme özelliği gölü daha da çekici hale getiriyor. Üzerinde Can Adası ve Yeşil Ada bulunan gölde kamp, piknik gibi aktiviteler yapma özgürlüğünüz var. Eğirdir Gölü'nü keşfettikten ve keyifli vakit geçirdikten sonra, Eğirdir'de ziyaret edilmesi gereken diğer yerlere doğru yola çıkabilirsiniz. Böylece ziyaret sırası, Eğirdir Kalesi'ne ait demektir. İç yapısı hala ayakta kalabilen kalenin tam olarak ne zaman yapıldığı bilinmese de milattan önce 4. yüzyılda yapıldığı söyleniyor. Kaleyi uzaktan gördüğünüzde zaten gidip yakından da görmek ve içindeki tarihin ruhunu tanımak isteyeceksiniz.

 Eğirdir'de yapabileceğiniz aktiviteler, mutlaka görülmesi gereken yerlerde bulunduğu ve daha çok doğa ile ilgili oldukları için tüm konaklamanız boyunca, Eğirdir'in sunduğu her şeyden faydalanma imkanınız bulunuyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır