Efes Kongre Merkezi Otelleri

Efes Kongre Merkezi otelleri, en uygun Efes Kongre Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Efes Kongre Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Ege Bölgesi’nde bulunan, toplam kapasite olarak Türkiye’nin en büyüğü Efes Kongre Merkezi kapılarını 2013 ilkbaharında açıyor. Efes Kongre Merkezi tahsis alanı içerisinde bulunan 198 dönümlük deniz kıyısı araziye, çok yakın zamanda 1350 yatak kapasiteli 5 yıldızlı bir otel yapımı için son hazırlıklar tüm hızıyla devam etmektedir. Bu otel ile birlikte

Ephesus Centrum Hotel

Merkez / Selçuk / İzmir
Ephesus Centrum Hotel, konumu itibariyle ulaşım ve toplu taşıma araçlarına yürüyüş mesafesindedir. Odaların bazıları kale, kilise, cami ve şehir manzaralıdır. Konforlu ve kaliteli konaklama için siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Hedef Beyt Hotel Resort & Spa

Pamucak / Kuşadasi / Aydin
asik tarzda lüks olarak dekore edilen Otelimiz, sınırsız hizmet ve maksimum misafir memnuniyetini hedefleyen anlayışka stres, yorgunluk ve sağlıksız yaşam şartlarından dolayı artık bir ihtiyaç haline gelen SPA hizmetleriyle birleştirerek ailenizle ve

Richmond Ephesus Resort

Pamucak / Kuşadasi / Aydin
Pamucak mevkiinde bulunan Richmond Ephesus Resort Hotel Kuşadası merkeze 12 kilometre, İzmir Adnan Menderes Havalimanına 70 kilometre yakınlıktadır. Şehir ve mevkii itibari ile tatilin vazgeçilmez beldesinde bulunmaktadır.

Tui Blue Ephesus hotel & Aqua Park Tatil Köyü

Pamucak / Kuşadasi / Aydin
Dünyaca ünlü Efes plajında, düz bir arazi üzerinde yeralan Tui Family Life Ephesus, misafirlerini her şey dahil konseptte ağırlıyor.

Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa

Pamucak / Kuşadasi / Aydin
Dünyaca ünlü Efes plajında, düz bir arazi üzerinde yeralan Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa, misafirlerini her şey dahil konseptte ağırlıyor.

Palm Wings Ephesus Hotels & Resorts

Pamucak / Kuşadasi / Aydin
Palm Wings Ephesus Beach Resort; bin yıllardır masmavi Ege’nin kıyısında, sımsıcak güneşin altında, zeytinlerin gölgesindeki bereketli topraklarda coşkuyla süren bir dans bu: Maviyle yeşilin görkemli buluşması.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Efes Kongre Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Efes Kongre Merkezi Hakkında

Efes Kongre Merkezi Otelleri Ege Bölgesi’nde bulunan, toplam kapasite olarak Türkiye’nin en büyüğü Efes Kongre Merkezi kapılarını 2013 ilkbaharında açıyor. Efes Kongre Merkezi tahsis alanı içerisinde bulunan 198 dönümlük deniz kıyısı araziye, çok yakın zamanda 1350 yatak kapasiteli 5 yıldızlı bir otel yapımı için son hazırlıklar tüm hızıyla devam etmektedir. Bu otel ile birlikte Kuşadası’nda önümüzdeki 5 yıllık süre içerisinde Ulusal ve Uluslararası otel zincirlerince işletilecek 12.000 yeni ve nitelikli yatak kapasitesi devreye girecektir.Efes Kongre Merkezi’nin 2690 kişilik Büyük Oditoryum’u ses dağılımını en iyi şekilde gerçekleştirecek seviyede, dünyaca ünlü akustik mühendisleri tarafından sesin bir bütün olarak kalmasına önem verilerek tasarlanmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır