Yardım

Efes Kongre Merkezi Otelleri

Efes Kongre Merkezi otelleri, en uygun Efes Kongre Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Lavinya Pansiyon

Kuşadası, Aydın
Kuşadası’nda hizmet veren Lavinya Pansiyon, merkezi konumu ile eğlence, alışveriş ve yeme-içme olanaklarına yakın konumda oluşu ile avantaj sunuyor.

Efes Kongre Merkezi

Ege Bölgesi’nde bulunan, toplam kapasite olarak Türkiye’nin en büyüğü Efes Kongre Merkezi kapılarını 2013 ilkbaharında açıyor. Efes Kongre Merkezi tahsis alanı içerisinde bulunan 198 dönümlük deniz kıyısı araziye, çok yakın zamanda 1350 yatak kapasiteli 5 yıldızlı bir otel yapımı için son hazırlıklar tüm hızıyla devam etmektedir. Bu otel ile birlikte Kuşadası’nda önümüzdeki 5 yıllık süre içerisinde Ulusal ve Uluslararası otel zincirlerince işletilecek 12.000 yeni ve nitelikli yatak kapasitesi devreye girecektir.Efes Kongre Merkezi’nin 2690 kişilik Büyük Oditoryum’u ses dağılımını en iyi şekilde gerçekleştirecek seviyede, dünyaca ünlü akustik mühendisleri tarafından sesin bir bütün olarak kalmasına önem verilerek tasarlanmıştır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor