Yardım

Loading...
Sırala

Concept Royal Edirne

Müthiş
9.2
Merkez, Edirne
Göncü Grup bünyesinde bulunan, sade ve zarif olarak döşenmiş konuk odalarımız rahat ve konforlu bir şekilde dinlenmek için dizayn edilmiştir.
Müthiş
9.2

Palmiye Royale Palace

Müthiş
9.6
Merkez, Edirne
Palmiye Suite Hotel sizleri güler yüzlü çalışanları ve hijyenik ev konforunda odalarıyla konuk ediyor. 24 odasıyla hizmetinizde olan otelimiz aile odaları, suit odaları ve üç kişilik odalarıyla çeşitli seçeneklerle sizleri bekliyor.
Müthiş
9.6

Blackmoon Villa Edirne

Müthiş
9.2
Merkez, Edirne
Göncü Grup bünyesinde bulunan; şehrin kentsel yoğunluğundan uzakta kaygısız bir konaklama geçireceğiniz seçkin tasarımıyla sizlere iyi bir gece uykusu için ihtiyacınız olan her şeyi sunmaktadır.
Müthiş
9.2

Taşhan Hotel Edirne

Müthiş
9.2
Merkez, Edirne
Göncü Group bünyesinde yer alan Taşhan Hotel Edirne, Mimar Sinan tarafından yapılan ve kültürel mirasına bağlı kalınarak restore edilen 500 yıllık tarihi bir binada hizmet vermektedir. Otel, modern olanaklara sahip otantik odalar sunmaktadır.
Müthiş
9.2

Home 22 Edirne

Çok iyi
8.8
Merkez, Edirne
Otel 22, misafirlerine yıl boyunca konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Misafirler her sabah doyurucu bir kahvaltı ile güne enerjik bir başlangıç yapabilmektedir.
Çok iyi
8.8

Edirne Butik Oteller ve Butik Otel Fiyatları

Edirne Butik otellerde %70'e varan indirimler ve 12 taksit fırsatı Otelz.com'da. En uygun Butik otel fiyatlarını kaçırma. Şimdi rezervasyon yap otelde öde!
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor