Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğt. ve Araşt. Hast. Otelleri

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğt. ve Araşt. Hast. otelleri, en uygun Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğt. ve Araşt. Hast. otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğt. ve Araşt. Hast. Otelleri

Genel Bilgi

Klinikler ACİL TIP KLİNİĞİ ANESTEZİ VE REANİMASYON KLİNİĞİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ KLİNİĞİ BİYOKİMYA KLİNİĞİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KLİNİĞİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE MİKROBİYOLOJİ KLİNİĞİ GENEL CERRAHİ KLİNİĞİ GÖĞÜS CERRAHİSİ KLİNİĞİ GÖĞÜS HASTALIKLARI KLİNİĞİ GÖZ HASTALIKLARI KLİNİĞİ İÇ HASTALIKLARI KLİNİĞİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM KLİNİ

Alme Suite Kartal

Orhantepe / Kartal / Istanbul
Alme Suite Kartal'ın vizyonunu oluşturan en temel yapı taşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir.

Sahra Kent Suit

Ataşehir / İstanbul
6 adet mutfaklı daireye sahip olan Sahrakent Suites'in tüm daireleri balkonludur. Dairelerde ayrıca oturma odası yer almaktadır. Mutfaklarda; buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve set üstü ocak bulunmaktadır.

Keskin Otel

Kartal / İstanbul
24 odalı yeni hizmete giren pansiyon otelimizde siz değerli misafirlerimizi ağırlamakta mutluluk duyarız.

7 Tepe Asya Suite

Kartal / İstanbul
7 Tepe Asya Suite olarak bölgede 5 senedir hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü personeli ve temiz apart daireleri ile siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Zengin City Hotel

Kartal / İstanbul
Suitimiz 4 katlı plazada olup 6 adet 2+1 daireden oluşmaktadır. Dairelerde 4 kişi konaklayabilmektedir. Full donanımlı mutfağınızda yemeğinizi damak tadınıza göre kendiniz pişirebilir hem daha güvenli hem daha ekonomik bir konaklama yapabilirsiniz.

Eagle Palace Suites

Kartal / İstanbul
Konaklama birimlerinin hepsinde klima, düz ekran uydu TV ve DVD oynatıcı bulunmaktadır. Duşlu özel banyoda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri vardır. Tüm birimlerde şehir manzaralı bir teras mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğt. ve Araşt. Hast. Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğt. ve Araşt. Hast. Hakkında

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğt. ve Araşt. Hast.  Otelleri Klinikler ACİL TIP KLİNİĞİ ANESTEZİ VE REANİMASYON KLİNİĞİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ KLİNİĞİ BİYOKİMYA KLİNİĞİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KLİNİĞİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE MİKROBİYOLOJİ KLİNİĞİ GENEL CERRAHİ KLİNİĞİ GÖĞÜS CERRAHİSİ KLİNİĞİ GÖĞÜS HASTALIKLARI KLİNİĞİ GÖZ HASTALIKLARI KLİNİĞİ İÇ HASTALIKLARI KLİNİĞİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM KLİNİĞİ KULAK BURUN BOĞAZ KLİNİĞİ NEFROLOJİ KLİNİĞİ NÖROLOJİ KLİNİĞİ ORTOPEDİ VE TRAVMALOTOJİ KLİNİĞİ PATOLOJİ KLİNİĞİ PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ KLİNİĞİ RADYASYON ONKOLOJİSİ KLİNİĞİ RADYOLOJİ KLİNİĞİ TIBBİ ONKOLOJI KLİNİĞİ ÜROLOJİ KLİNİĞİ

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır