Yardım

Loading...
Sırala

Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center

Müthiş
9.5
İçerenköy, Ataşehir, İstanbul
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Sayısız güzelliğin bulunduğu İstanbul asırlardır her milletten insanın merakla geldiği, ziyaret ettiği bir şehir halini almıştır.
Müthiş
9.5

Sahra Kent Suit - Ataşehir

Normal
3.0
Ataşehir, İstanbul
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
6 adet mutfaklı daireye sahip olan Sahrakent Suites'in tüm daireleri balkonludur. Dairelerde ayrıca oturma odası yer almaktadır. Mutfaklarda; buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve set üstü ocak bulunmaktadır.
Normal
3.0

Butik Pendik Otel

Çok iyi
8.9
Merkez, Pendik, İstanbul
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Otelimiz rustik tarzda dekore edilmiş olup konforlu bir aile işletmesidir. Tesis bünyesinde özel gece güvenliği ve araç park olanağı vardır.
Çok iyi
8.9

Alme Suite Kartal

İyi
7.0
Orhantepe, Kartal, Istanbul
Zumbara ile Sonra Öde
Alme Suite Kartal'ın vizyonunu oluşturan en temel yapı taşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Şirketimiz, 2013 yılında İstanbul’un yeni parlayan yıldızı olan Kartal ilçesinde kurulmuştur.
İyi
7.0

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğt. ve Araşt. Hast.

Klinikler ACİL TIP KLİNİĞİ ANESTEZİ VE REANİMASYON KLİNİĞİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ KLİNİĞİ BİYOKİMYA KLİNİĞİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KLİNİĞİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE MİKROBİYOLOJİ KLİNİĞİ GENEL CERRAHİ KLİNİĞİ GÖĞÜS CERRAHİSİ KLİNİĞİ GÖĞÜS HASTALIKLARI KLİNİĞİ GÖZ HASTALIKLARI KLİNİĞİ İÇ HASTALIKLARI KLİNİĞİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM KLİNİĞİ KULAK BURUN BOĞAZ KLİNİĞİ NEFROLOJİ KLİNİĞİ NÖROLOJİ KLİNİĞİ ORTOPEDİ VE TRAVMALOTOJİ KLİNİĞİ PATOLOJİ KLİNİĞİ PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ KLİNİĞİ RADYASYON ONKOLOJİSİ KLİNİĞİ RADYOLOJİ KLİNİĞİ TIBBİ ONKOLOJI KLİNİĞİ ÜROLOJİ KLİNİĞİ
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor