Yardım

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğt. ve Araşt. Hast. Otelleri

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğt. ve Araşt. Hast. otelleri, en uygun Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğt. ve Araşt. Hast. otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Butik Pendik Otel

İyi
7.9
Merkez, Pendik, İstanbul
Otelimiz rustik tarzda dekore edilmiş olup konforlu bir aile işletmesidir. Tesis bünyesinde özel gece güvenliği ve araç park olanağı vardır.
İyi
7.9

Alme Suite Kartal

Orhantepe, Kartal, Istanbul
Alme Suite Kartal'ın vizyonunu oluşturan en temel yapı taşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Şirketimiz, 2013 yılında İstanbul’un yeni parlayan yıldızı olan Kartal ilçesinde kurulmuştur.

Sahra Kent Suit

2.0
Ataşehir, İstanbul
6 adet mutfaklı daireye sahip olan Sahrakent Suites'in tüm daireleri balkonludur. Dairelerde ayrıca oturma odası yer almaktadır. Mutfaklarda; buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve set üstü ocak bulunmaktadır.
2.0

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğt. ve Araşt. Hast.

Klinikler ACİL TIP KLİNİĞİ ANESTEZİ VE REANİMASYON KLİNİĞİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ KLİNİĞİ BİYOKİMYA KLİNİĞİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KLİNİĞİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE MİKROBİYOLOJİ KLİNİĞİ GENEL CERRAHİ KLİNİĞİ GÖĞÜS CERRAHİSİ KLİNİĞİ GÖĞÜS HASTALIKLARI KLİNİĞİ GÖZ HASTALIKLARI KLİNİĞİ İÇ HASTALIKLARI KLİNİĞİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM KLİNİĞİ KULAK BURUN BOĞAZ KLİNİĞİ NEFROLOJİ KLİNİĞİ NÖROLOJİ KLİNİĞİ ORTOPEDİ VE TRAVMALOTOJİ KLİNİĞİ PATOLOJİ KLİNİĞİ PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ KLİNİĞİ RADYASYON ONKOLOJİSİ KLİNİĞİ RADYOLOJİ KLİNİĞİ TIBBİ ONKOLOJI KLİNİĞİ ÜROLOJİ KLİNİĞİ
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor