Dr.i.Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi Otelleri

En uygun Dr.i.Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dr.i.Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Hastanede bütün hastane hizmetlerinin yanı sıra acil servis, kan merkezi, diyaliz merkezi, kanser erken teşhis ve tarama merkezi bulunmaktadır. 1995 yılında hizmete başlayan diyaliz merkezinde 18 diyaliz cihazı bulunmaktadır. 2005 yılında S.S.K Hastanesi ile birleştirilmiştir. 2008 yılında Yeni 324 yataklı hastanenin temeli atılıp 2010 yılının Aralık

Cappadocia Ennar Cave House

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Tesisimiz, evcil hayvan dostu konaklama birimleriyle hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark bulunmaktadır.

Atillas Cave Hotel

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Atilla's Cave Hotel misafirlerine çok özel Kapadokya deneyimi yaşatmaktadır. Misafirlerin kendilerini bir otelden çok evlerinde hissedeceği konsepte sahiptir. Ücretsiz yerel kahvaltı ve sürekli olarak çay kahve ikramımız mevcuttur.

Nar Cave House

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Tüm odalar düz ekran TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz oturma alanı vardır. Odalarda su ısıtıcısı bulunmaktadır. Odalar duşlu özel banyoya sahiptir.

Monark Hotel Cappadocia

Kapadokya / Nevşehir
Monark Hotel Nevşehir, konuklarına kapalı ve açık yüzme havuzlarına ev sahipliği yapan, sauna, spor salonu ve Türk hamamı içeren bir spa sunmaktadır. Kapadokya yöresinde bulunan otelde ayrıca çocuklar için oyun alanları ve bir çocuk havuzu da mevcuttur.

Cappadocia Safir Hotel

Kapadokya / Nevşehir
Nevşehir kent merkezindeki Safir Hotel'in bünyesinde 24 saat açık bir resepsiyon, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve ücretsiz özel otopark bulunmaktadır. Göreme Açık Hava Müzesi 700 metre uzaklıktadır.

Yıldız Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
ennetten çıkıp gelmiş bahçesi ile Yıldız Hotel, 2 Bin m²’ye yerleştirilmiş 18 standart ve 3 suit oda; 50 kişilik restorant ile birlikte sessiz ve sakin bir konaklama beklentisi olan tüm konuklarımız için bir kere misafir olunduğunda bir daha vazgeçilme

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dr.i.Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi Hakkında

Dr.i.Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi Otelleri Hastanede bütün hastane hizmetlerinin yanı sıra acil servis, kan merkezi, diyaliz merkezi, kanser erken teşhis ve tarama merkezi bulunmaktadır. 1995 yılında hizmete başlayan diyaliz merkezinde 18 diyaliz cihazı bulunmaktadır. 2005 yılında S.S.K Hastanesi ile birleştirilmiştir. 2008 yılında Yeni 324 yataklı hastanenin temeli atılıp 2010 yılının Aralık ayında yeni hastanede hizmet vermeye başlamıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır