Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi Otelleri

Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi otelleri, en uygun Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Sabancı Kültür Sarayı, 5000 m2 kapalı alanda iki ana bölüm içeren tek bir blok halinde inşa edilmiştir.İlk bölümde 538 kişilik Büyük Salon bulunmaktadır. En gelişmiş tekniklerin uygulandığı sahnesi ve geniş fuayesi ile tiyatro, opera, bale, konser ve sergi gibi her türlü kültürel ve sanatsal gösterilere olanak sağlayabilmektedir.Hasan Tahsin Salonu 51

Dutlu Konak

Konak Merkez / Konak / İzmir
Varyant Konaklari projesi sayesinde yikilip yok olmaktan kurtuldugu için çok mutluyuz. Burada konaklayan misafirlerimiz ortasindaki dut agaci ve yüksek tas duvarlarin çevreledigi bahçemizde misafirlerine yemek verebiliyorlar.

Best Western Plus Konak Hotel

Asansör / Konak / İzmir
Bu 4 yıldızlı lüks otel, Ege Denizi manzaralıdır. Tüm odalar şık bir biçimde döşenmiş ve klima, kablo TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tesis bünyesinde ücretsiz otopark mevcuttur.

Büyük Konak

Konak Merkez / Konak / İzmir
Ücretsiz WiFi ve klima sunan Büyük Konak İzmir, İzmir'de Saat Kulesi'ne 700 metre uzaklıkta yer almaktadır. Konak Meydanı 500 metre mesafededir. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Pastor Historical Apart-Hotel The Gulf of Izmir

Kahramanlar / Konak / İzmir
İzmir'in Konak Mevki 'nde bulunan tesisimiz Pastor Pension Hotel The Gulf Of İzmir, alışveriş, kültür ve iş merkezlerine yakın konumu ile hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor.

En Hotel İzmir

Alsancak / Konak / İzmir
EN Hotel, İzmir’in dinamik iş yaşamına ve alışveriş sahalarına olan yakın konumu, İzmir Körfezi kıyısındaki muhteşem Kordon’a yürüme mesafesinde oluşu ile ulaşım açısından misafirlerine konfor sağlamaktadır.

Konak Eurobest Otel

Çankaya / Konak / İzmir
Agora yanında Ege'nin incisi güzel İzmir'de bulunan Agora Konak Saray Oteli 2010 yılında yenilenerek, hizmete sunulmuştur...

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi Hakkında

Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi Otelleri Sabancı Kültür Sarayı, 5000 m2 kapalı alanda iki ana bölüm içeren tek bir blok halinde inşa edilmiştir.İlk bölümde 538 kişilik Büyük Salon bulunmaktadır. En gelişmiş tekniklerin uygulandığı sahnesi ve geniş fuayesi ile tiyatro, opera, bale, konser ve sergi gibi her türlü kültürel ve sanatsal gösterilere olanak sağlayabilmektedir.Hasan Tahsin Salonu 518 kişilik büyük bir salondur.Yüzbaşı Şerafettin Salonu 123 kişilik küçük bir salondur. Küçük salonda 75 m2 sahne alanı, akustik mimari yapısı, etkileyici ışık donanımı, ortopedik rahatlıkta koltuklar ile büyük salonun rahatlığını aratmamaktadır.Kültür Sarayının giriş fuayesi dahil olmak üzere üçüncü, dördüncü ve beşinci kat fuayeleri sergiler için kullanılmaktadır.Şeref Salonu,ünlü tiyatro gruplarının oyunları sergilenmekte olup, ayrıca paneller, konserler ve özel etkinlikler düzenlenmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır