Doğu Plajı Otelleri

Doğu Plajı otelleri, en uygun Doğu Plajı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Doğu Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Alanya`nın doğusunda, Antalya-Mersin karayolu üzerindedir. Keykubat Plajı ile birlikte 14 km.`lik sahil uzantısından oluşur. Sahil boyunca plaj tesisleri bulunmaktadır. Alanya Doğu Plajı , Alanya yarımadasından başlar ve doğu da Gazipaşa’ ya doğru yaklaşık 40 km boyunca uzanır.1226 yılında Alanya’yı fetheden Sultan Aladin Keykubat ve sahil boyunca yet

Ottoman Village

İncekum / Alanya / Antalya
Ottoman Village; ormanın ortasında, kuş sesleri, deniz, orman ve dağ manzaraları eşliğinde sükünet, mahremiyet, huzur ve sağlıklı bir yaşam alanı sunan eşsiz bir ETU projesidir. Ottoman Village, 70.

Annabella Park Hotel

İncekum / Alanya / Antalya
Antalya'nın harika plajları'na sahip mevkii İncekum'da yer alan Annabella Park Hotel, misafirlerine keyif dolu bir tatil yaşatıyor. Özel plaj alanı'na sahip olan tesis, şemsiye ve şezlongu misafirlerine ücretsiz veriyor. Tesisin toplam 96 odası bulunuyor.

Villa Narçiçeği

İncekum / Alanya / Antalya
Villa Narçiçeği, Antalya/Alanya İncekum Mevkii'nde, Narçiçeği Villaları sitesinde yer almaktadır. Dağ ve deniz manzarasını doyasıya yaşayabileceğiniz bir ortam bulunmaktadır. Denize 200 mt mesafede olup alt geçit ile hemen ulaşım sağlanmaktadır.

Aska Bayview Resort

Alanya / Antalya
3 Bloktan oluşan tesisimiz tamamı deniz manzaralı 157 adet standart, 16 adet 2 odalı aile odası toplam 173 oda 378 yatak kapasitesine sahiptir.

Villa Duru

Avsallar / Alanya / Antalya
Villamız ailelere özeldir. Villamızın kendine ait dışardan gözükmeyen özel yüzme havuzu ve geniş bahçesi bulunmaktadır. Bahçemizde mevsimine göre yetişen mevya ve organik sebzelerden misafirlerimiz faydalanmaktadır.

İncekum Beach Resort

İncekum / Alanya / Antalya
Antalya, Türkiye’nin en gözde ve en turistik illerinden biridir. Antalya’nın Alanya ilçesinin İncekum otelleri arasında yer alan İncekum Beach Resort, denize sıfır bir bölgede kurulmuştur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Doğu Plajı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Doğu Plajı Hakkında

Doğu Plajı Otelleri Alanya`nın doğusunda, Antalya-Mersin karayolu üzerindedir. Keykubat Plajı ile birlikte 14 km.`lik sahil uzantısından oluşur. Sahil boyunca plaj tesisleri bulunmaktadır. Alanya Doğu Plajı , Alanya yarımadasından başlar ve doğu da Gazipaşa’ ya doğru yaklaşık 40 km boyunca uzanır.1226 yılında Alanya’yı fetheden Sultan Aladin Keykubat ve sahil boyunca yetişen begonvillerden dolayı bu plaj aynı zamanda Keykubat Plajı yada Begonvil Plajı olarak ta bilinmektedir. Burada su , Kleopatra plajında ki gibi aniden derinleşmediği için doğu plajı çocuklar için daha uygundur. Doğu plajında , hem denizde hem de plajda birçok çeşitli aktiviteyi de bulmak mümkündür

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır