Dikmen Vadisi Otelleri

En uygun Dikmen Vadisi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dikmen Vadisi Otelleri

Genel Bilgi

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara' nın en önemli arterlerinden biri olan Dikmen Vadisi'ni yepyeni bir görünüme kavuşturdu. Türkiye' de uygulanan kentsel dönüşüm projelerinin başlangıcı kabul edilen Dikmen Vadisi Projesi ile gecekondulardan oluşan bölge yeşili bol, sosyal donatıları fazla modern ve çağdaş bir yaşam alanına dönüştü. Yapılan dönüşüm p

Animos Suit Otel

Dikmen / Çankaya / Ankara
Animos Suit Otel, en ince ayrıntısına kadar misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Odalarımızda konaklama yapacağınız süre içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm ekipmanlar mevcuttur.

Days Hotel By Wyndham Ankara Çankaya

Çankaya Merkez / Çankaya / Ankara
Days Hotel by Wyndham Çankaya, Türkiye'nin kozmopolit başkentine açılan kapınızdır.

Grand Work Hotel

Çankaya / Ankara
Pandemiden dolayı kahvaltıda sadece çorba servisimiz vardır. Grand Work Hotel merkezi ısıtma ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış modern odalara ev sahipliği yapmaktadır. Otel bünyesinde kapalı havuz bulunmaktadır.

Paşa Konağı Konaklama

Yildiz / Çankaya / Ankara
Paşa Konağı Apart Otel toplam 16 odasıyla Ankara Dikmen'de hizmet vermektedir. 7/24 resepsiyon hizmet veren tesiste ücretsiz otopark imkanı bulunmaktadır.

King Hotel Çankaya

Merkez / Çankaya / Ankara
Kızılay semtine arabayla sadece 10 dakikalık mesafede yer alan King Hotel Çankaya, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış modern odalara ev sahipliği yapmaktadır. Otel bünyesinde açık havuz bulunmaktadır.

Aklife Hotel & Suit

Çankaya / Ankara
Ankara’nın Merkezi Çankaya’da konforun estetikle buluştuğu adres. 2019 yılı itibariyle tamamen yenilenen Aklife Hotel & Suit olarak “Ankara’daki Eviniz” olmaya devam ediyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dikmen Vadisi Hakkında

Dikmen Vadisi Otelleri Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara' nın en önemli arterlerinden biri olan Dikmen Vadisi'ni yepyeni bir görünüme kavuşturdu. Türkiye' de uygulanan kentsel dönüşüm projelerinin başlangıcı kabul edilen Dikmen Vadisi Projesi ile gecekondulardan oluşan bölge yeşili bol, sosyal donatıları fazla modern ve çağdaş bir yaşam alanına dönüştü. Yapılan dönüşüm projesi kapsamında son olarak tamamlanan Dikmen Vadisi 3. Etap Projesi içerisinde 1134 adet modern konut bulunuyor. Sosyal donatıları ve rekreasyon alanlarıyla Başkentin göz bebeği haline gelen Dikmen Vadisi 3. Etabı, ışıklandırılmasıyla da kente geceleri ayrı bir görsel zenginlik katıyor. Dikmen Vadisi 3. Etap çalışmasında göze çarpan bir diğer güzellik de yapılan peyzaj uygulaması. 175 bin metrekarelik alana 311 binin üzerinde çalı, 10 binin üzerinde ağaç ve ağaççık ve 6 binin üzerinde de çiçeğin kullanıldığı peyzaj uygulamasında ayrıca 6 bin metrekare üzerinde de havuz alanına yer verildi.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır