Didim Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 112 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Didim Devlet Hastanesi Otelleri

Panormos Hotel

Altınkum / Didim / Aydin
Bahçesinde yarı olimpik havuz bulunan Panormos Hotel ana cadde üzerinde olup,plaja 1.6 km. uzaklığındadır. Ana cadde üzerinde olması nedeniyle çevresinde cafeler,restoranlar.barlar ve her türlü alışveriş yapacak mağazalar bulunmaktadır.

As Nikonya Otel

Akbük / Didim / Aydin
5 daireden oluşan apartımız denize sıfır olup deniz mavi bayraklıdır. Bütün dairelerde klima ve LCD TV bulunmaktadır. Bütün dairelerde mutfak ve mutfak ekipmanları mevcuttur. Mutfak salon şeklindedir ve bütün daireler denizi görmektedir.

Akin Günlük Tatil Evleri

Didim / Aydin
1+1 günlük kiralık dairelerimizde kendinizi evinizde hissedecek güvenilir konforlu temiz bir ortamın keyfini çıkaracaksınız. Ailenizle veya arkadaşlarınızla rahatlıkla konaklama imkanına sahipsiniz.

Helin Residance

Altınkum / Didim / Aydin
Uşak'ın kalbinde yer alan Ramada Uşak bir bahçe ve ücretsiz şezlonglar ile kapalı havuz sunmaktadır. Tesiste sauna ve hamam gibi dinlenme olanakları vardır. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Aelbistan Otel

Mavişehir / Didim / Aydin
Konumu itibari ile eğlenmek ve dinlenmek için her türlü imkana sahiptir. Ailece huzurla konaklayabileceğiniz bir tesis olan Aelbistan Otel, bedeninizin ve ruhunuzun özgürlükle buluştuğu özel mekanlardan biridir.

Hotel Saadet

Altınkum / Didim / Aydin
1990'dan beri otelcilik tecrübemizi ve tüm pozitif enerjimizi aile işletmemizde hizmetinize sunuyoruz.Amacımız hayalimizdeki tatili değil, siz değerli konuklarımızın hayalindeki tatili gerçekleştirmek.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Didim Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Didim Devlet Hastanesi Hakkında

Didim Devlet Hastanesi Otelleri 1989 tarihinde inşaatına başlanan hastane binası, 2001 yılının ekim ayında hizmete başlamıştır. 6405 m2 kapalı alana sahip kurum, başta Didim olmak üzere tüm çevre beldelerdeki sağlık ocakları ve sağlık hizmetlerinin bağlı bulunduğu bir merkezdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır