Derman Kaplıcaları Otelleri

En uygun Derman Kaplıcaları otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Derman Kaplıcaları Otelleri

Genel Bilgi

Adramis Termal Hotel

Bostancı / Edremit / Balikesir
uzey Ege'de Kazdağları ile denizin kucaklaştığı, bir yanda denizin tuzlu suyu, diğer taraftan oksijen kaynağı dağlarından buz gibi tatlı suları, zeytin ağaçlarıyla bezenmiş doğal güzelliklerin buluştuğu tatil bölgesinde termal tesislerinden sıcak şifalı

Entur Thermal Resort

Edremit / Balikesir
Bu termal tesiste açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve spa merkezi mevcuttur. Otelin odalarında termal su kullanılan bir spa küveti yer alır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi de sağlanmaktadır. Ayrıca havaalanı transferi ücretsizdir.

Otel Bilgiçler

Edremit / Balikesir
Edremit Bilgiçler Otel, 1998 yılından bu güne kadar otel ve konaklama hizmetleri vermeye devam etmektedir. Aileler için bir ev rahatlığında olan otelimizde en büyük önceliğimiz müşterilerimizin otelimizden huzurlu ve mutlu ayrılmalarıdır.

Edremithan Apart Otel

Edremit Merkez / Edremit / Balikesir
Edremi̇t Körfezi̇'nde kali̇teni̇n konfora açılan ışıltılı ve zari̇f kapılarından seçki̇nleri̇n dünyasına adım atabilirsiniz.

Uytun Hotel

Edremit / Balikesir
Edremit'te yer alan Uytun Hotel, deniz manzaraları ve bir teras sunmaktadır. Konuklar tesis bünyesindeki restoranın keyfini çıkarabilir. Tüm odalarda uydu TV vardır. Bazı odalarda dinlenebileceğiniz oturma alanı bulunmaktadır.

Otel Ege

Akçay / Edremit / Balikesir
Otel Ege, Kaz Dağları'nın mis kokulu yamaçlarından Edremit Körfezi'ne kadar uzanan, dünyada eşi az bulunan, hava kirliliğinden arınmış yüksek oksijen oranıyla, yeşil ile mavinin en güzel tonları ile benzersiz doğa güzelliklerine sahip Akçay‘ın önünde uza

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Derman Kaplıcaları Hakkında

Derman Kaplıcaları Otelleri Edremit ilçesine 3,5 km uzaklıktadır. Kaplıca suyu çeşitli kadın hastalıklarına, romatizmaya ve içilmek suretiyle böbrek taşı rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır