Damlataş Plajı Otelleri

En uygun Damlataş Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Damlataş Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Cihan Cleopatra Otel

Alanya / Antalya
Dünyaca ünlü Kleopatra Plajı'na yakınlığından dolayı yerli ve yabancı turistlerin en çok ilgi gösterdiği Cihan Cleopatra Otel 27 odalıdır.

Cleopatra Golden Beach Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
Alanya şehir merkezine sadece 1 Km mesafede ve Cleopatra sahili üzerindedir. Bir zamanlar Cleopatra’nın yüzdüğü bu denizde serinlemek ve altın kumlarında güneşlenmek sadece 30 metre mesafenizdedir.

Anjeliq Downtown Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
Anjeliq Downtown Hotelimiz; Misafirlerin konforu için dizayn edilmiş modern ve farklı bir tasarımı olan Damlataş Kleopatra Plajı'na sıfır olup, aradan sadece yol geçmektedir.

Özcan Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
Özcan Hotel, Alanya'da, Kleopatra Plajı'na yalnızca 60 metre uzaklıkta yer almaktadır. Otelde açık yüzme havuzu, ücretsiz Wi-Fi ve 24 saat hizmet veren bir resepsiyon sunulmaktadır. Konuk odaları kent manzaralı balkonlara açılmaktadır.

Sunprime Alanya Beach

Merkez / Alanya / Antalya
Huzura hoşgeldiniz.Sizi tüm organizasyon ve planlamayı bize bırakıp,günlük yaşantınızdan bir mola vermeye davet ediyoruz.Amacımız bizimle geçirdiğiniz vakitten tamamen keyif almanız.

Kleopatra Sahara Otel

Merkez / Alanya / Antalya
Antalya'nın gözde sahil bölgesi Alanya'da yer alan Kleopatra Sahara Hotel, misafirlerine bir evin rahatlığını sağlayan odalarda konaklama imkanı sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Damlataş Plajı Hakkında

Damlataş Plajı Otelleri Tarihi yarımadanın batısında, Damlataş Mağarası’nın önündeki kıyıdadır. Mavi Bayraklıdır. Deniz ve plaj kumdur. Kumsal sırtını yarımadanın eteklerine dayamıştır. Plajın yarımadaya doğru uzanan ve iri taşlardan oluşan küçük koyu Kleopatra adıyla anılır. Plaja giriş ücretsiz, hizmetler ücretlidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır