Çevre Tiyatrosu Otelleri

En uygun Çevre Tiyatrosu otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çevre Tiyatrosu Otelleri

Genel Bilgi

1972 yılından bu yana, bir çok tiyatrocuyu ve seyirciyi ağırlayan Çevre Tiyatrosu, kumpanyaya katılmak isteyen genç tiyatrocularının yoğun çabalarıyla yenilendi ve içinde barındırdığı değişik mekanların daha işlevli bir hale gelebilmesi için yeniden düzenlendi. Sahnesi genişletildi. Kulisleri yenilendi. Sahnenin hemen önünde bulunan reji odası, olması

Yakut Butik Apart Hotel

Çapa / Fatih,İstanbul
İstanbul'un kalbinde, sakin, huzurlu bir konaklama için siz değerli misafirlerimizi otelimize bekliyoruz.

Seyri İstanbul Hotel

Fatih / İstanbul
Seyri İstanbul Hotel, İstanbul'un Fatih semtinde Süleymaniye Cami'ye 400 metre ve Kapalıçarşı'ya 1 km mesafede yer alır. Otelde düz ekran TV sağlanır. Tesisin resepsiyonu 24 saat açıktır.

Hotel Topkapı

Fındıkzade / Fatih / İstanbul
Günümüzün şartlarına göre son derece konforlu döşenmiş ve sizlerin rahatlığı ön planda tutulmuştur. Hotel Topkapı olarak siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Kaya Otel

Findikzade / Fatih / Istanbul
" Istanbul'un Merkezinde Fatih'in Kalbinde " Findikzade'de tramvay duragi'nin yaninda bulunmaktadir. Historia Avm'ye 200 mt. uzakliktadir. Yenikapi - Marmaray metro hatti'na 500 mt. uzakliktadir.

Kunlun Kensington Hotel İstanbul

Topkapı / Fatih
Tatilinizin rahat geçmesini sağlamak, tüm beklentilerinizi ve isteklerinizi karşılamak için buradayız. 24 saat oda servisi, güler yüzlü personel, kaliteli ve güler yüzler sizleri ağırlamak için burada.

Green Anka Hotel

Fındıkzade / Fatih / İstanbul
Green Anka Hotel, tarihsel açıdan zengin ve güzel İstanbul Fındıkzade'de bulunmaktadır. Green Anka Otel İstanbul, butik otel konsepti ile, deneyimli ekibimiz o zamandan beri misafirlerine hizmet verip, 1993 yılında kurulmuştur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çevre Tiyatrosu Hakkında

Çevre Tiyatrosu Otelleri 1972 yılından bu yana, bir çok tiyatrocuyu ve seyirciyi ağırlayan Çevre Tiyatrosu, kumpanyaya katılmak isteyen genç tiyatrocularının yoğun çabalarıyla yenilendi ve içinde barındırdığı değişik mekanların daha işlevli bir hale gelebilmesi için yeniden düzenlendi. Sahnesi genişletildi. Kulisleri yenilendi. Sahnenin hemen önünde bulunan reji odası, olması gerektiği gibi salonun arkasına taşındı ve düzenlendi. Daha önce depo olarak kullanılan mekan, provalar ve gerçekleştirilmesi planlanan dans, müzik ve ritim atölye çalışmaları için düzenlendi. Bir Semaver Kumpanya geleneği haline gelen toplu yemekler yemek için, bir mutfak yapıldı. Seyircilerini daha rahat ağırlamak için fuayesi yenilendi. Oyun öncesi oyuncularının birlikte zaman geçirebilmesi için oyuncu fuayesi hazırlandı.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır