Çaykara Otelleri

Bu yerdeki 34 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Çaykara Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Trabzon denilince akla yemyeşil ve uçsuz bucaksız yaylalar, yayla turizmi denilince de akla Çaykara gelir. Karadeniz'in yemyeşil doğasının kendini cömertçe sunduğu yerlerden biridir Çaykara. Doğanın kucağında, huzurlu, stresten uzak, pa

Akyüz Kardeşler Otel & Bungolow

Uzungöl / Çaykara / Trabzon /
Ağaçların içinde yine ağaçlardan imal edilmiş otel ve bungolowlardan kurulu tesis bir çayın hemen kıyısında yer almaktadır. Restoranda yöresel açık büfe kahvaltı,alabalık ve yöresel yemekler servis edilir.

Elif İnan Otel

Uzungöl / Çaykara / Trabzon /
Tesisimizin bütün odaları 2019 yılın da yenilenmiştir. Sizlerin rahatlağı düşünülerek dizayn edilmiştir.Tesisimiz konumu itibari ile Uzungöle ve şelaleler bölgesine 800 mt mesafe de yer almaktadır.

Yesil Kosk Otel

Uzungöl / Çaykara / Trabzon /

İnan Kardeşler Hotel Bungalow Hüseyin İnan

Uzungöl / Çaykara / Trabzon /
Sık ormanlarla çevrili Uzungöl'de Karadeniz'in doğal güzelliklerini tamamlayan ahşap bir yapıda misafirlerini ağırlayan İnan Kardeşler Otel, rahatı ve konforu bir arada bulabileceğiniz 42 odasıyla misafirlerini ağırlıyor.

Nirvana Suite Hotel

Uzungöl / Çaykara / Trabzon /
Nirvana Suite Hotel toplam 4 aparttan oluşmaktadır. 1+1 ve 2+1 apartlarımızda evinizin rahatlığında konaklama imkanı sunmaktayız.

Ravza Otel Uzungöl

Uzungöl / Çaykara / Trabzon /
aradeniz doğasının tüm ihtişamının ve güzelliklerinin cömertçe sergilendiği, yeşilin tüm tonlarının doyumsanabileceği, doğa cenneti Uzungöl Beldesi'nde hizmet veren Apart Otelimiz, beldenin güzellik ve ihtişama uygun olarak ahşap doku ile inşa edilmişt

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Çaykara Hakkında

Trabzon denilince akla yemyeşil ve uçsuz bucaksız yaylalar, yayla turizmi denilince de akla Çaykara gelir. Karadeniz'in yemyeşil doğasının kendini cömertçe sunduğu yerlerden biridir Çaykara. Doğanın kucağında, huzurlu, stresten uzak, pastoral bir tatil geçirmek istiyorsanız Çaykara otelleri için araştırmanıza otelz.com üzerinden başlayabilirsiniz.

Adını kıyısında bulunan gölden alan Uzungöl Beldesi, doğal güzelliği ile sadece Çaykara'nın değil; Karadeniz'in de en önemli bir turistik beldesidir. Yüksek tepeler arasında etrafındaki yemyeşil ağaçların arasında kurulmuş evleriyle muhteşem bir doğal güzellik olarak dünyaca ünlü bir belde olan Uzungöl'de oteller her bütçeye hitap eden mütevazı konaklama seçenekleriyle oldukça ekonomik ve şirinler. Yeşilin tüm tonlarının sergilendiği Sultan Murat Yaylası ve yine uçsuz bucaksız yeşil dokusunda rüzgarın özgürlük getirdiği Limonsuyu Yaylası, Çaykara'nın cennetsi turistik bölgeleri arasında yer alır.

Mısır ekmeğinin sofralardan eksik olmadığı Çaykara'da yemeden dönmemeniz gereken lezzetler etli karalahana sarması ve yöreye özgü bir yemek olan kuymaktır. Tamamen doğal bir yaşantının hakim olduğu ilçede alışveriş de yöre halkının kendi ürettiklerini sattıkları pazarlardan yapılıyor.

Sıcacık insanların sizi karşılayacağı Çaykaya otellerinde huzurla konaklayacağınızdan ve bu yeşil cennette doğaya bir kez daha hayran kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır