Çardaklı Köşk (Yusufoğlu Evi) Otelleri

Çardaklı Köşk (Yusufoğlu Evi) otelleri, en uygun Çardaklı Köşk (Yusufoğlu Evi) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çardaklı Köşk (Yusufoğlu Evi) Otelleri

Gazel Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
Şanlıurfa denilince bir çoğunuzun aklına Peygamberler şehri gelir. Tarihi ile adından söz ettiren kültür şehrimiz bir çok tarihi eseride bünyesinde barındırır.

Türkmen Konağı Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
Türkmen Konağı Butik Otel & Restaurant, Cafe ve Özel Sıra Geceleri için düzenlenerek hizmetinize sunulmuştur. Türkmen Konağı , şehrin önemli dokusu olan (Aynzeliha ve Halil-Ür Rahman Gölleri) Balıklıgöl’ün şahane manzarasına eşlik etmektedir.

Narlıev Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
2 Avlu, 12 konaklama odası olmak üzere toplam 19 oda, 2 mutfak ve 1 develiğin olduğu tarihi Urfa Evi, Güneydoğu Anadolu mimarisinin en güzel örneklerinden biridir. Şanlıurfa’ya özgü nahit taşından yapılmıştır.

Hotel İstiklal

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Otelimiz 2014 yenilenen tasarımıyla siz degerli müşterilerimizin hizmetindedir tarihi hanlar bölgesinde bulunan otelimiz ulaşım bakımından tüm tarihi mekanlara yürüyüş mesafesindedir.

El-Ruha Otel

Merkez / Şanliurfa
Siz değerli misafirlerimizi her türlü ayrıntının düşünüldüğü özgün, konforlu 166 yatak kapasiteli 77 standart odamız mevcuttur.

Cihangir Konağı Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
Tesisimiz yeni açılmıştır. Toplamda 7 adet odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, Lcd TV, klima, ısıtma sistemi, ayna, makyaj masası, banyo havluları, terlik, ücretsiz buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çardaklı Köşk (Yusufoğlu Evi) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Çardaklı Köşk (Yusufoğlu Evi) Hakkında

Çardaklı Köşk (Yusufoğlu Evi)  Otelleri Çardaklı Köşkü,1992 yılında restore edimiş,1997 yılında Şanlıurfa'ya has yöresel yemeklerin yapıldığı bir restoran haline çevrilmiştir.Arazi topografyasına göre biçimlendirilmiş bu ev üç avluludur. Evin birkaç kattan oluşmas ı ve her katta " Çardak " tabir edilen tipte odalar bulunması nedeni ile yapıya " Çardaklı Köşk " denmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır