Çardaklı Köşk (Yusufoğlu Evi) Otelleri

En uygun Çardaklı Köşk (Yusufoğlu Evi) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çardaklı Köşk (Yusufoğlu Evi) Otelleri

Genel Bilgi

Urfaevi Butik Oteli

Balıklı Göl (Halil- ür Rahman ve Ayn -ı Zeliha Gölü-Merkez) / Merkez / Şanliurfa
Urfaevi Butik Oteli 300 yıldan fazla bir tarihe sahip Şanlıurfa'nın kalbi Balıklıgöl manzaralı, sevdiklerinizle güvenle konaklayabileceğiniz otantik bir işletmedir.

Türkmen Konağı Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
Türkmen Konağı Butik Otel & Restaurant, Cafe ve Özel Sıra Geceleri için düzenlenerek hizmetinize sunulmuştur. Türkmen Konağı , şehrin önemli dokusu olan (Aynzeliha ve Halil-Ür Rahman Gölleri) Balıklıgöl’ün şahane manzarasına eşlik etmektedir.

Narlı Ev Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
2 Avlu, 12 konaklama odası olmak üzere toplam 19 oda, 2 mutfak ve 1 develiğin olduğu tarihi Urfa Evi, Güneydoğu Anadolu mimarisinin en güzel örneklerinden biridir. Şanlıurfa’ya özgü nahit taşından yapılmıştır.

El-Ruha Otel

Merkez / Şanliurfa
Siz değerli misafirlerimizi her türlü ayrıntının düşünüldüğü özgün, konforlu 166 yatak kapasiteli 77 standart odamız mevcuttur.

Cihangir Konağı Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
Tesisimiz yeni açılmıştır. Toplamda 7 adet odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, Lcd TV, klima, ısıtma sistemi, ayna, makyaj masası, banyo havluları, terlik, ücretsiz buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Grand Vezirhan Hotel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Grand Vezirhan Hotel, 600 yıllık tarihi bir binadır. Toplamda 12 odası olan tesis, butik otel olarak hizmet verilmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çardaklı Köşk (Yusufoğlu Evi) Hakkında

Çardaklı Köşk (Yusufoğlu Evi)  Otelleri Çardaklı Köşkü,1992 yılında restore edimiş,1997 yılında Şanlıurfa'ya has yöresel yemeklerin yapıldığı bir restoran haline çevrilmiştir.Arazi topografyasına göre biçimlendirilmiş bu ev üç avluludur. Evin birkaç kattan oluşmas ı ve her katta " Çardak " tabir edilen tipte odalar bulunması nedeni ile yapıya " Çardaklı Köşk " denmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır