Çankaya Hastanesi Otelleri

En uygun Çankaya Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çankaya Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Çankaya Hastanesi,1968 yılında bugün halen bulunduğu Kavaklıdere Bülten Sokak'da ki yerinde kurulmuş olan Ankara'nın ilk özel hastanesidir.Özel Çankaya Hastanesi bünyesinde; Tüm testlerin yapıldığı modern bir laboratuar,Efor testi (treadmill), ekokardiyografi ve ekokardiyogram ile güçlendirilen kardiyoloji laboratuarı,Her türlü tanısal ve girişimsel a

Sc Inn Hotel Ankara

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Günün 24 saati açık bir resepsiyon sunan Sc Inn Hotel Ankara, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) 2,1 km mesafede yer almaktadır. Bu otelin tüm odalarında klima ve düz ekran uydu TV bulunmaktadır. Teras veya balkonunuzda çay keyfi de yapabilirsiniz.

Aldino Residence

Çankaya / Ankara
Ankara'nın en popüler caddesi ve aynı zamanda alışveriş, eğlence mekanı olan Tunalı Hilmi caddesi'ne çok yakın olan tesisimiz ev konforunda residence hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Tüm odalarda ücretsiz buklet malzemeleri sunulmaktadır.

Hotel Houston

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Misafir memnuniyetinin ön planda tutuldugu otelimiz Ankara'nin en seçkin ve merkezi semtlerinden Kavaklidere'de hizmet vermektedir.

Notte Hotel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Ankara-Çankaya'da konforunuz maksimum düzeyde tutularak dizayn edilen konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Notte Hotel, iş ya da turistik amaçlı şehirde bulunan herkese hizmet vermektedir.

Aldino Hotel & Spa

Merkez / Çankaya / Ankara
Kavaklıdere semtinde yer alan bu modern otel, Tunalı Hilmi alışveriş bölgesi'ne 500 metre uzaklıktadır. Otelde, ücretsiz Wi-Fi ve Tüm odalarda D Smart yayını bulunan LCD TV'ler vardır.

Occidental Ankara

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Occidental Ankara, 4 yıldızlı toplamda 83 odası olan bir konaklama tesisidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çankaya Hastanesi Hakkında

Çankaya Hastanesi Otelleri Çankaya Hastanesi,1968 yılında bugün halen bulunduğu Kavaklıdere Bülten Sokak'da ki yerinde kurulmuş olan Ankara'nın ilk özel hastanesidir.Özel Çankaya Hastanesi bünyesinde; Tüm testlerin yapıldığı modern bir laboratuar,Efor testi (treadmill), ekokardiyografi ve ekokardiyogram ile güçlendirilen kardiyoloji laboratuarı,Her türlü tanısal ve girişimsel anjiografi ve kateterizasyon işlemlerinin yapıldığı Hemodinami laboratuarı,Kalp ve Damar Cerrahisi Hastalıkları operasyonlarının gerçekleştirilmesi için özel olarak dizayn edilmiş 2 KVC ameliyathanesi,Tüm cerrahi operasyonların gerçekleştirildiği ve son teknolojileri kullanan donanıma sahip 2 ameliyathane,Tam donanımlı 10 yataklı yoğun bakımında dahil olduğu 78 hasta yatağı bulunmaktadır.Poliklinikler;Ortopedi,El Cerrahisi,Kardiyoloji,Kalp Damar Cerrahisi,Genel Cerrahi,Dahiliye,Üroloji,Beyin Cerrahisi'dir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır