Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Otelleri

En uygun Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

03 Temmuz 1992 tarihinde, 3837 sayılı kanunla kurulan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, 1992-1993 eğitim-öğretim yılına başlamıştır. 12 Fakülte, 12 Meslek Yüksekokulu, 8 Yüksekokul, 4 Enstitü ile beraber Üniversite toplam 36 eğitim birimine ve 37.500 öğrenciye sahiptir. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, 803 basamak birden yükselerek dünyanın il

Hotel Zileli

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale merkezde bulunan Hotel Zileli, avantajlı konumu, deneyimli personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile misafirlerine, ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesiste 1+1 den oluşan toplam 108 oda mevcut.

Dört Mevsim Suit Otel

Merkez‎ / Çanakkale
Antik Truva ve Gelibolu'ya ev sahipliği yapmış Çanakkale'de bulunan ve eşsiz panaromik boğaz manzarasına sahip olan Dört Mevsim Suit Otel, Çanakkale yöresinde gezeceğiniz yerlerin büyüsünü sizlere ilk andan itibaren yaşatacaktır.

Kolin Hotel

Kordon Boyu / Merkez‎ / Çanakkale
İstanbul,İzmir ve Bursa’ya takribi 320 km mesafede olmasının yanı sıra havayolu ulaşımları ile de ulaşım sorunu bulunmayn KOLİN Hotel,gerek bulunduğu lokasyon,gerekse sunmuş olduğu VIP hizmet anlayışının yanı sıra modern ve göz yormayan dekorasyonu ile T

Horizon Suit

Merkez‎ / Çanakkale
Horizon Suit, sade dekorasyonu ve ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır

A Suit Residence

Merkez‎ / Çanakkale
A suit Residence toplam 6 adet 1+1 daireden oluşmaktadır. İki dairemiz amerikan mutfaklı, diğer dairelerimiz ise kapalı mutfak şeklindedir. Bütün dairelerimiz balkonlu olup konforunuz için her detay düşünülmüştür.

Troya

Çanakkale Merkez / Çanakkale
Troya, sade dizayn edilmiş ihtiyacınız olan her şeyi karşılayabileceğiniz bir dairedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hakkında

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Otelleri 03 Temmuz 1992 tarihinde, 3837 sayılı kanunla kurulan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, 1992-1993 eğitim-öğretim yılına başlamıştır. 12 Fakülte, 12 Meslek Yüksekokulu, 8 Yüksekokul, 4 Enstitü ile beraber Üniversite toplam 36 eğitim birimine ve 37.500 öğrenciye sahiptir. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, 803 basamak birden yükselerek dünyanın ilk bin üniversitesi arasına girmiştir. Ayrıca Uluslararası Üniversiteler Birliği'nin, Avrupa Üniversiteler Birliği'nin ve Trakya Üniversiteler Birliği'nin üyesidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır