Çanakkale Havalimanı Otelleri

Çanakkale Havalimanı için en iyi fiyat garantisi ile yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Havalimanı Otelleri

Set Özer Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Modern mimarinin, kentin tarihi mimarisiyle buluştuğu şehir merkezinde yer alan otelimiz, samimi butik hizmet anlayışıyla siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Degirmenlik Casamia Suit

Aynali Çarsi / Merkez? / Çanakkale
Degirmenlik Casamia hizmet verilen yapinin zemin katinda kafe ve üst katlarinda ise suit odalar bulunmaktadir. 23.00-08.00 saatleri arasinda rezervasyon hizmeti verilmemektedir.

Troya Otel

Geyikli Feribot Iskelesi / Ezine? / Çanakkale
Troya Otel 41 odalı olup oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Çanakkale Kinzi Apart

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale Merkezde Yer Alan İskeleye, Kordona ,Aynalı Çarşıya, Kent Müzesine, Çimenlik Kalesine Oldukça 5 dk lık yüreme mesafesinde yer almaktadır. Size ve AilenizeTemiz, Huzurlu ve Lüks Bir Konaklama İmkanı Sunar.

Oytun Park Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale'de konaklama standartlarını yükseltiyoruz. Geniş ve akıllı odalarda konforu, farklı yatak tipleriyle yeniden yorumluyoruz. Kaliteli bir uyku için dilerseniz single dilerseniz king size yatak seçenekleriyle birinci sınıf bir dinlenceyi sunuyoruz.

MD Barbaros Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
MD Barbaros Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çanakkale Havalimanı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Çanakkale Havalimanı Hakkında

Çanakkale Havalimanı Otelleri 1995 yılında hizmete açılan Çanakkale Havalimanı, günümüzde ulusal ve uluslararası trafiğe hizmet vermektedir. 2008 yılında yeni terminal ve yeni Apron inşası ile genişletilmiş ve gerek yolcu hizmetleri, gerekse uçaklara verilen hizmetler için daha verimli hale getirilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır