Çanakkale Havalimanı Otelleri

Çanakkale Havalimanı otelleri için yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Havalimanı Otelleri

Genel Bilgi

Set Özer Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Modern mimarinin, kentin tarihi mimarisiyle buluştuğu şehir merkezinde yer alan otelimiz, samimi butik hizmet anlayışıyla siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Degirmenlik Casamia Suit

Aynali Çarsi / Merkez? / Çanakkale
Degirmenlik Casamia hizmet verilen yapının zemin katında kafe ve üst katlarında ise suit odalar bulunmaktadır. Suit odalarımız beş odadan ibarettir.

Kinzi House Apart Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale Merkezde Yer Alan İskeleye, Kordona ,Aynalı Çarşıya, Kent Müzesine, Çimenlik Kalesine Oldukça 5 dk lık yüreme mesafesinde yer almaktadır. Size ve AilenizeTemiz, Huzurlu ve Lüks Bir Konaklama İmkanı Sunar.

Evim Troia Apart & Suit

Merkez‎ / Çanakkale
1+1 ve studyo dairelerden oluşan Evim Troia Apart & Suit, 2 kişiden 6-8 kişinin konaklayacağı kapasitede daireleri mevcuttur. Tüm dairelerimiz aynı binada olmakla birlikte tüm yasal mevzuata uygundur.

Yurdakul Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Yurdakul Hotel, Çanakkale'nin en yeni otelidir. Kalite ve teknolojiyle bezenmiş 48 oda ve 110 yatak kapasitesine sahiptir. Şehir merkezine ve havaalanına yürüme mesafesindeyiz.

Oytun Park Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale'de konaklama standartlarını yükseltiyoruz. Geniş ve akıllı odalarda konforu, farklı yatak tipleriyle yeniden yorumluyoruz. Kaliteli bir uyku için dilerseniz single dilerseniz king size yatak seçenekleriyle birinci sınıf bir dinlenceyi sunuyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çanakkale Havalimanı Hakkında

Çanakkale Havalimanı Otelleri 1995 yılında hizmete açılan Çanakkale Havalimanı, günümüzde ulusal ve uluslararası trafiğe hizmet vermektedir. 2008 yılında yeni terminal ve yeni Apron inşası ile genişletilmiş ve gerek yolcu hizmetleri, gerekse uçaklara verilen hizmetler için daha verimli hale getirilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır