Çanakkale Havalimanı Otelleri

En uygun Çanakkale Havalimanı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Havalimanı Otelleri

Genel Bilgi

Kinzi House Apart Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale Merkezde Yer Alan İskeleye, Kordona ,Aynalı Çarşıya, Kent Müzesine, Çimenlik Kalesine Oldukça 5 dk lık yüreme mesafesinde yer almaktadır. Size ve AilenizeTemiz, Huzurlu ve Lüks Bir Konaklama İmkanı Sunar.

Evim Troia Apart & Suit

Merkez‎ / Çanakkale
1+1 ve studyo dairelerden oluşan Evim Troia Apart & Suit, 2 kişiden 6-8 kişinin konaklayacağı kapasitede daireleri mevcuttur. Tüm dairelerimiz aynı binada olmakla birlikte tüm yasal mevzuata uygundur.

Yurdakul Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Yurdakul Hotel, Çanakkale'nin en yeni otelidir. Kalite ve teknolojiyle bezenmiş 48 oda ve 110 yatak kapasitesine sahiptir. Şehir merkezine ve havaalanına yürüme mesafesindeyiz.

Oytun Park Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale'de konaklama standartlarını yükseltiyoruz. Geniş ve akıllı odalarda konforu, farklı yatak tipleriyle yeniden yorumluyoruz. Kaliteli bir uyku için dilerseniz single dilerseniz king size yatak seçenekleriyle birinci sınıf bir dinlenceyi sunuyoruz.

Hotel Cura

Merkez‎ / Çanakkale
Lüks ve üst düzey hizmet anlayışını birleştiren Hotel Cura, Çanakkale’nin merkezinde konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

MD Barbaros Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
MD Barbaros Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır