Çan Tiyatrosu Otelleri

En uygun Çan Tiyatrosu otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çan Tiyatrosu Otelleri

Genel Bilgi

14 Nisan 1984 tarihinde kurulan tiyatro; Türkiye’ de 28 yıllık geçmişiyle varlığını devam ettiren en eski çocuk ve gençlik tiyatrosudur. Oyunlarını sinema salonlarında ve kendi sahnesinde Cumartesi Pazar günleri sergileyen topluluk; hafta içinde de kreş, ilköğretim okulları ve liselerde Milli Eğitim Bakanlığından izinli oyunlarını sahnelemektedir. Yir

Rota Bulvar Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Sınırsız bir alışveriş, alışılagelmiş, geleneksel ya da sıra dışı lezzetler tadabileceğiniz restorantlar ve canlı bir gece hayatına bir adım uzaklıkta bulunan ROTA BULVAR HOTEL günümüz teknolojisinin sunduğu tüm imkanları klasik dokularla yorumlayan konf

Maltepe Manhattan Hotel

Çankaya / Ankara
Otel 37 oda ile hizmet veriyor. Odalarda; minibar, internet, klima, kasa, çalışma masası, LCD TV, uydu yayını, banyo ve saç kurutma makinesi gibi olanaklar mevcut. Bir restoran ve barın hizmet verdiği otelde sabahları kahvaltı servisi bulunuyor.

Doğa Residence Otel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Doğa Residence Otel; klasik, şık mimarisi ve teknolojinin tüm imkanlarını kullanmasıyla beraber huzurlu ortamı ile fark yaratmaktadır.

New Park Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Şık bir atmosferde tüm yorgunluğunuzu atabileceğiniz 42 m²’den başlayan modern mobilya ve aksesuarlarla donatılan odalar, tamamen rahat, huzurlu bir tatil geçirmeniz için size ve ailenize özel tasarlandı.

Grand Dora Hotel

Çankaya / Ankara
Grand Dora Hotel, 3 yıldızlı toplamda 37 odası olan tesistir.

Golaz Suit Otel

Sihhiye / Çankaya / Ankara
İç Anadolu Bölgesi'ndeki Ankara'da, Arjantin Caddesi ve Tunalı Hilmi Caddesi'nin yakınında yer alan Golaz Suit Otel, ücretsiz özel otopark ile konaklama imkanı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çan Tiyatrosu Hakkında

Çan Tiyatrosu Otelleri 14 Nisan 1984 tarihinde kurulan tiyatro; Türkiye’ de 28 yıllık geçmişiyle varlığını devam ettiren en eski çocuk ve gençlik tiyatrosudur. Oyunlarını sinema salonlarında ve kendi sahnesinde Cumartesi Pazar günleri sergileyen topluluk; hafta içinde de kreş, ilköğretim okulları ve liselerde Milli Eğitim Bakanlığından izinli oyunlarını sahnelemektedir. Yirmi sekiz yıllık geçmişiyle bir okul gibi, Türk Tiyatro sanatına bir çok yazar, yönetmen, oyuncu ve tiyatro insanları yetiştirerek, onların bu gün özel ya da Devlet Tiyatrolarında varolmalarını sağlayan Çan Tiyatrosu şu ana değin 49 çocuk oyunu, 9 gençlik oyunu ile çeşitli televizyon kanal ve programlarında 387 gösteri gerçekleştirip inanılması zor bir tarih yazmıştır. Çan Tiyatrosu, 3.000 kez perde açmış ve 250.000' den fazla seyrciye ulaşmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır