Çan Otelleri

En uygun Çan otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çan Otelleri

Genel Bilgi

Çan’ın kuruluş tarihi hakkında kesin bilgiler yoktur. İlçe sınırları içinde bazı antik kalıntıların bulunması burasının çok eski dönemlerden beri bir yerleşim yeri olduğunu göstermektedir. Etili köyü yakınlarındaki Antik Kallikolone Kentinin üç tanrıça arasında güzellik yarışması yapılan yer olduğu söylenmektedir. Homeros da Ares’in Troyalıları bu te

Ataol Çan Termal Otel & Spa

Çan / Çanakkale
Huzur ve saglikli yasama dair bir çok hizmeti sizlere sunan Ataol Çan Termal Otel & Spa. Türk Hamami, sauna, macera dusu, sok dusu, termal havuzlari, engelli banyosu, aile banyolari, özel masaj odalari ve spa merkezini misafirlerine sunuyor.

Zeynep Hatun Hotel

Biga / Çanakkale
Zeynep Hatun Hotel 16 odalı, rahat ve huzurlu ortamı sağlayan aile işletmesidir.

Mrg Otel

Biga / Çanakkale
Üstün kalite ve üstün hizmet anlayışı ile Biga merkezinde konumlanan üç yıldızlı bir şehir oteli olarak misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Casa Grande Otel

Biga Merkez / Biga / Çanakkale
Casa Grande Otel, Akdeniz tarzındaki mimarisi ile dikkat çekiyor. Misafirlerine konforlu ve ferah bir konaklama alanı sunan tesis, kahvaltı salonu ve bahçesi ile hizmet veriyor.

Biga Palas Hotel

Biga Merkez / Biga / Çanakkale
Oda Kahvaltı konsepti ile hizmet veren Biga Palas Hotel, kahvaltının lezzetine ve çeşitliliğine önem veriyor.

Edahan Otel

Biga Merkez / Biga / Çanakkale
Akdeniz mimari tarzı ile konukları için konfor ve kalite ön plana alarak kendilerini özel hissedebilecekleri bir mekan Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket ederek geniş ve önü ferah bir kahvaltı salonuna çay ve kahve keyfi yapabileceğiniz giz

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çan Hakkında

Çan Otelleri Çan’ın kuruluş tarihi hakkında kesin bilgiler yoktur. İlçe sınırları içinde bazı antik kalıntıların bulunması burasının çok eski dönemlerden beri bir yerleşim yeri olduğunu göstermektedir. Etili köyü yakınlarındaki Antik Kallikolone Kentinin üç tanrıça arasında güzellik yarışması yapılan yer olduğu söylenmektedir. Homeros da Ares’in Troyalıları bu tepeden saldırttığını yazar. Roma döneminde Sergis adıyla bilinen yöre, 14. Yüzyılda Osmanlı topraklarına katılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır