Çamlık Hastanesi Otelleri

En uygun Çamlık Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çamlık Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Bağaziçi Suite Hotel

Bakirköy / İstanbul
Bağaziçi Suite Hotel dinlenmek ve zindelik kazanmak için çok uygun bir seçenek. Harika restoran ve gezilecek yerlere yakınlığıyla bilinen Bağaziçi Suite Hotel, konuklarına İstanbul'un tadını çıkarmada kolaylık sağlıyor.

Hotel Kuk

Bakirköy / İstanbul
İstanbul Atatürk Havalimanı'na 7 km uzaklıkta yer alan, İstanbul'un göz bebeği Bakırköy Meydan'ına 150 metre uzaklıkta bulunan Hotel Kuk sizlere konforlu, gürültüden uzak bir konaklama hizmeti sunmak için dizayn edilmiştir.

Rotana Suites

Bakırköy / İstanbul
İstanbul'un Avrupa Yakası semtlerinden Bakırköy'de yer alan Rotana Hotel, bulunduğu konum olarak şehir içinde kolay ulaşım olanaklarına sahiptir.

Hampton by Hilton Ataköy

Ataköy / Bakirköy / İstanbul
Hampton by Hilton İstanbul Ataköy üst düzey konforu, modern mimarisi, çağdaş donanımı ve konumu ile hem iş hem de turistik amaçlı gelen misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Rotana Suit Hotel

Kartaltepe / Bakirköy / İstanbul
Ataköy bölgesinde apart otel hizmeti veren Rotana Suit Hotel sizlere en uygun fiyat garantisi sunan kurumsal bir işletmedir. Bakırköy Otel sektöründe lider firma olarak konforlu ve hijyenik 1+1 dairelerimizde huzurla konaklayın.

Güven Suit Otel

Cevizlik / Bakirköy / İstanbul
Güven Suit Otel, konumu, sade dizaynı ve ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çamlık Hastanesi Hakkında

Çamlık Hastanesi Otelleri Poliklinikler Genel Cerrahi Kadın Hastalıkları ve Doğum Dahiliye Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kulak - Burun - Boğaz Ortopedi ve Travmatoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Göz Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Üroloji Nöroşirurji Psikoloji Lazer Epilasyon Beslenme ve Diyet Sünnet Ağrı Tedavi Diş Acil

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır