Camlı Köşk Otelleri

En uygun Camlı Köşk otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Camlı Köşk Otelleri

Genel Bilgi

Niza Park Otel

Merkez / Çankaya / Ankara
Ankara nın merkezi noktalarından Çankaya da yer alan Niza Park Otel Ankara, avantajlı lokasyonu ile misafirlerine rahat bir konaklama fırsatı sunuyor.

A Hotels & Suite

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Tesisimizde asansör, resepsiyonda kilitli kasa hizmeti, çamaşırlık hizmeti, ütü hizmeti, ücretli havaalanı transfer hizmeti sunmaktayız. Genel alanda ve odalarda ücretsiz Wi-Fi, odaya ütü hizmeti bulunmaktadır, odalar merkezi ısıtmalıdır.

Grand Duayen Hotel

Çankaya Merkez / Çankaya / Ankara
Grand Duayen Hotel, Başkent'in iş, alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde olup, bakanlıklar ve elçiliklere oldukça yakın bir lokasyona inşa edilmiştir.

Hotel Cinnah

Çankaya / Ankara
Ankara nin merkezi noktalarindan Çankaya da yer alan Cinnah Hotel; is ve eglence amaçli seyahat eden misafirlere konforlu bir konaklama imkani veriyor.

Hotel Midi

Çankaya / Ankara
Ünlü is ve kültür merkezi Çankaya ilçesinde yer alan bu otel, ferah konaklama birimleri ve birinci sinif hizmet sunmaktadir. Lüks bir is oteli olan Hotel Midi Ankara pek çok simgesel yapi, sirket, elçilik ve devlet dairesinin yakinindadir.

Aklife Hotel & Suit

Çankaya / Ankara
Ankara’nın Merkezi Çankaya’da konforun estetikle buluştuğu adres. 2019 yılı itibariyle tamamen yenilenen Aklife Hotel & Suit olarak “Ankara’daki Eviniz” olmaya devam ediyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Camlı Köşk Hakkında

Camlı Köşk Otelleri Ankara' nın önemli tarihi yapılarından biridir. Mustafa Kemal Atatürk' ün 1935 yılında kız kardeşi Makbule Atadan' a yaptırdığı köşktür. Mimarı ise Seyfi Arkan' dır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır