Çağlar Boyu Aydınlatma Isıtma Koleksiyonları Müzesi Otelleri

En uygun Çağlar Boyu Aydınlatma Isıtma Koleksiyonları Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çağlar Boyu Aydınlatma Isıtma Koleksiyonları Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Mehmet Yaldız 40 yılı aşan bir hayali: ''Çağlar boyu Aydınlanma ve Isıtma Araçları” adlı dünyanın ve ülkemizin ilk ve tek özel müzesini; bünyesinde iki bini aşkın, geçmişe ilişkin nadide parça bulunmaktadır. Bu parçaların çoğu Anadolu’dan olmak üzere, muhtelif ülkelerden toplanmıştır. Müzede Bulunan Parçalar: • Çeşitli meşaleler ve kandiller, •

Kır Evi

Kavacık / Beykoz / İstanbul
Kır Evi'miz 50 m² açık mutfaklı olup oturma alanı, yemek alanı, mutfak araç gereçleri gibi olanaklar sunar.

Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık

Kavacık / Beykoz / İstanbul
Kavacık’ın ilk uluslararası oteli “Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık’ hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenlere hitap etmektedir.

Bilek Boutique Hotel Kavacık

Kavacık / Beykoz / İstanbul
Tesiste 35 oda mevcut. Odalarda; kasa, minibar, telefon, banyo, buklet banyo ürünleri, duş, gardırop, kablolu TV, internet, klima, LCD TV, saç kurutma makinesi, terlik, uyandırma servisi, uydu yayını, WC gibi olanaklar bulunuyor.

Asia Lees Inn Hotel

Beykoz / İstanbul
Asia Lees Inn Hotel toplam 27 odalı olup, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Kavacik Life Hotel

Kavacık / Beykoz / İstanbul
Kavacık Life Hotel yeni tasarımlarıyla konfor alanınızı genişletiyoruz. "Hizmet ve Kalite" artık tek adreste...

Robin Hood Hotel

Kavacık / Beykoz / İstanbul
Robin Hood Hotel, havuz başında konuklar güneşin tadını çıkarabilirler. Wi-Fi bağlantılı kablosuz internet ağı, konaklama birimlerinin hepsiyle açık ve kapalı ortak kullanım alanlarında sağlanmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çağlar Boyu Aydınlatma Isıtma Koleksiyonları Müzesi Hakkında

Çağlar Boyu Aydınlatma Isıtma Koleksiyonları Müzesi Otelleri Mehmet Yaldız 40 yılı aşan bir hayali: ''Çağlar boyu Aydınlanma ve Isıtma Araçları” adlı dünyanın ve ülkemizin ilk ve tek özel müzesini; bünyesinde iki bini aşkın, geçmişe ilişkin nadide parça bulunmaktadır. Bu parçaların çoğu Anadolu’dan olmak üzere, muhtelif ülkelerden toplanmıştır. Müzede Bulunan Parçalar: • Çeşitli meşaleler ve kandiller, • En eski örneklerden günümüze kadar şamdan çeşitleri, • Kolza yağı, gazyağı, ispirto, benzin, karpit ve çeşitli bitkisel yağlardan aydınlatma ve ısıtma araçları, • 6-10 bin yıllık buğdayın ekmek olmasını anlatan araç ve gereçler, • Çeşitli din ve inanışlara ait tılsım, büyü ve nazarlıklar, • Anadolu tuğlaları koleksiyonu ve ilk bulunan matkaptan, günümüze kadar kullanılan matkaplar, • Çekül, su terazisi ve birçok eski buluşlara ait örnekler.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır