Caddebostan Plajları Otelleri

En uygun Caddebostan Plajları otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Caddebostan Plajları Otelleri

Genel Bilgi

A11 Hotel

Göztepe / Kadiköy / İstanbul
A11 Hotel, İstanbul'da Kız Kulesi'ne 7 km mesafede yer almaktadır. Konuklar otel bünyesindeki restoranın keyfini çıkarabilir. Bu oda ve kahvaltı tesisinin her odasında klima ve TV bulunmaktadır. Belli birimler bahçe veya şehir manzaralıdır.

A11 Hotel Exclusive

Göztepe / Kadiköy / İstanbul
A11 Hotel Exclusive, modern ve zarif bir şekilde dekore edilmiş odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği pek çok olanak mevcut.

Broyt Suites Hotel

Caddebostan / Kadiköy / Istanbul
Broyt Suites Hotel, konforun eve dönüştüğü yerdir. Evinizin konforunu ve sıcaklığını Dünya'nın en iyi alışveriş caddeleri arasında gösterilen Bağdat Caddesi'ne taşıdığınızı düşüneceksiniz.

39 Kalamış Marina Hotel & Restaurant

Kadıköy / Istanbul
Eğlence mekânlarına, farklı etkinlik alanlarına yakın noktada bulunan ve 2019 Aralık’ta açılan 39 Kalamış Marina’da toplam özenle hazırlanmış 39 adet oda bulunuyor.

Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina Hotel

Fenerbahçe / Kadiköy / İstanbul
Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina, İstanbul’un en popüler alışveriş noktası olan Bağdat Caddesi’ne 10 dakikalık yürüme mesafesine sahiptir.

Riva's Moda

Moda / Kadıköy,İstanbul
Riva's Moda, eşsiz deniz manzaralı odaları, güneş alan toplantı salonu, event alanı, roof barı, Violin Restoran'ı ve Say Hello Brasserie’si ile aklınıza kazınacak konsept bir butik oteldir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Caddebostan Plajları Hakkında

Caddebostan Plajları Otelleri Caddebostan sahilinde toplam 950 m. uzunluğunda 3 adet plaj mevcut. Plajlarda toplam 1000 adet şezlong, 1000 adet şemsiye, 40 soyunma kabini, 5 duş alanı, 3 cankurtaran kulesi mevcut.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır