Buzul Club Otelleri

En uygun Buzul Club otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Buzul Club Otelleri

Genel Bilgi

Grida City Hotel

Konyaaltı / Antalya
Otelimiz, şehrin merkezinde, Atatürk Kültür Parkı ile Cam Piramit Kongre ve Fuar Merkezi, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) ve ATİK (Antalya Tenis İhtisas Kulübü) karşısındadır.

Özkaymak Falez Hotel

Merkez / Konyaalti / Antalya
Özkaymak Falez Hotel antik ve doğal güzelliklerin ortasında,bir yanı Batı Toros'ların yamaçlarında,bir yanının bakışları Akdeniz'in sonzuz ufuklarında…Kaynağı antik yörenin göz kamaştırıcı falezleri , varoluş nedeni sizin düşleriniz, hayalleriniz.

S White Hotel

Merkez / Konyaalti / Antalya
S White Hotel 30 lüks ve konforlu odasıyla hizmet vermektedir. Tesiste bulunan restoranda misafirlere akdeniz mutfağından leziz sunumlar yapılıyor.

Olbia Hotel

Merkez / Konyaalti / Antalya
Antalyada Olbia Hotel, tanrinin günes, doga ve denize en cömert davrandigi noktada sizleri bir rüya yasamaya davet eder.

The Corner Park Hotel

Konyaaltı / Antalya
Modern ve sade bir dekorasyona sahip olan otelimiz, her misafirin ihtiyacına cevap verebilecek şekilde çağdaş olarak tasarlanmış ve özenle dekore edilmiştir.

Lemon Hotel

Konyaaltı / Antalya
Tesisimiz Konyaaltı Plajı'na olan yakınlığıyla dikkat geçmektedir.Otelimizin her noktasında kullanabileceğiniz ücretsin Wi-Fİ imkanı sunmaktadır.Odalarımız klimalıdır.Açık yüzme havuzun da dinlenirken çocuklarınız için de ayrı bir bölüm bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Buzul Club Hakkında

Buzul Club Otelleri Modern dekorasyonuyla dikkat çeken Buzul, Masa ve sandalyelerden duvar ve bara kadar her şeyin bembeyaz olduğu mekanda, spotlarla ışık oyunları yapılıyor. Tüm mekan, spotlardan yansıyan ışığın rengine bezeniyor. Şık teras restoranında dünya mutfağından seçenekleri sunan mekan gece 00.00’ ten itibaren hareketli müziklerle disko ortamına dönüşüyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır