Yardım

Loading...
Sırala

İkigai Hotel Villa Rıfat

Çok iyi
8.7
Büyükada, Adalar, İstanbul
Tarihi 120 yılı aşkın köşkümüzde , 1963 senesinden beri siz değerli konuklarımızı en iyi şekilde ağıırlamaktan mutluluk duyuyoruz..
Çok iyi
8.7

Büyükada Çarşı Pansiyon

Çok iyi
8.2
Büyükada, Adalar, İstanbul
Büyükada Çarşı Pansiyon, 6 adet konaklama birimi ile misafirlerine hizmet vermektedir.
Çok iyi
8.2

İris Butik Otel

Çok iyi
8.9
Büyükada, Adalar, İstanbul
Büyükada’nın huzurlu atmosferinde romantik bir tatil adresi sunan İris Pansiyon, Büyükada Vapur İskelesi’ne ve çarşıya ve restoranlara yürüme mesafesindeki yer alıyor.
Çok iyi
8.9

Turyolu Cafe Pansiyon

Büyükada, Adalar, İstanbul
Turyolu Cafe Pansiyon, Büyükada Nizam Caddesi'nde orijinal dokusu korunarak yenilenmiş bir Rum evidir. Toplamda 4 oda vardır. Isınma kombi kalorifer, 7/24 sıcak su, uydu yayınlı LCD TV mevcuttur.

Yakamoz Pansiyon Otel

Büyükada, Adalar, İstanbul
Yakamoz Pansiyon Otel, sade dizaynı ve ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır.

Pembe Pansiyon

İyi
7.5
Büyükada, Adalar, İstanbul
Pembe Pansiyon Büyükada lokasyonunda 5 şirin odasıyla hizmet veren bir konaklama işletmesidir.
İyi
7.5

Büyükada Pansiyonları

Prens Adaları olarak da bilinen adaların en büyüğü olan ve ismini buradan alan Büyükada, özellikle yaz mevsimlerinde sıklıkla tercih edilen bir destinasyondur. İstanbul’a yakın olması sebebiyle özellikle de İstanbullular tarafından kısa tatiller için sıklıkla tercih edilen adada konaklamalarınız için Büyükada pansiyonları ideal bir seçim olacaktır.

Büyükada’da farklı özellikler ve imkanlara sahip pansiyon alternatifleri bulmak mümkün. Otelz.com aracılığıyla size uygun pansiyonu bulduktan sonra ön ödemesi erken rezervasyon imkanlarından faydalanarak kaçamağınızı planlayabilirsiniz. 

Büyükada Pansiyon Fiyatları

Büyükada pansiyon fiyatları konaklayacak kişi sayısına, konaklama süresine ve tarihine göre değişiklik gösterebilir. Özellikle yaz döneminde hafta sonu ve hafta içi günler arasında farklılıklar görmek mümkün. Siz de kendi bütçenize ve ihtiyacınıza uygun pansiyonu seçtikten sonra Büyükada’daki konaklamanızı planlayabilirsiniz. 

Büyükada Ucuz Pansiyonları

İstanbul’a yakınlığıyla son derece cezbedici bir destinasyon olan Büyükada’da konaklamak istiyor ancak bütçenizi çok sarsmasını istemiyorsanız Büyükada ucuz pansiyon alternatiflerinden sizin için uygun olanı seçerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. 

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor