Büyük Selimiye Cami Otelleri

En uygun Büyük Selimiye Cami otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Büyük Selimiye Cami Otelleri

Genel Bilgi

III. Selim tarafından 1789–1807 yılları arasında Selmiye kışlasının karşısında 4 girişli bir avlunun ortasına yaptırılan Büyük Selimiye Cami'sinde, döneminde etkisiyle batılı mimari tarzının etkisinde kalındığı görülmektedir. İlk yıllarında minarelerin kalın olduğu düşünülüp minare taşları yontulup inceltilmeye çalışılmıştır.1823 yılında çıkan şiddetl

Veni Vidi Dormi

Üsküdar / İstanbul
Veni Vidi Dormi'nin ahşap zeminli odalarında ısıtma ve gardırop mevcuttur. İçinde 4 duş ve 5 tuvalet bulunan 2 ortak banyo vardır ve günün her saati sıcak su temin edilmektedir. Havlu ve saç kurutma makinesi de sağlanmaktadır.

Emek Otel Pansiyon

Üsküdar / İstanbul
Emek Otel Pansiyon sade dizayn edilmiş odalarıyla misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Meydan Otel Üsküdar

Üsküdar / İstanbul
Meydan Otel Üsküdar, toplam 15 odasıyla sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

Zen Apart Hotel

Mimarsinan / Üsküdar / İstanbul
Zen Apart Hotel, sade dizayn edilmiş konaklama tesisidir.

Üsküdar'ın Kalbinde Boğaz'a Yakın Merkezi ve Nezih Daire

Üsküdar / İstanbul
Aradığınız huzuru getirecek cazibeye sahip olan Üsküdar semtinde keşfedilecek pek çok sokak var. Kalbinizi ve bedeninizi harika bir mahallede doğa ve tarihle doldurmak istiyorsanız, gelin ve rahat evimiz Moira ile tanışın.

Valide I maide hotel

Altunizade / Üsküdar / İstanbul
Valide-i Suite'nin birimlerinde yatak odalarının yanı sıra salon, mutfak ve banyo yer almaktadır. Kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz mutfaklar buzdolabı, ocak ve çeşitli mutfak gereçleriyle donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Büyük Selimiye Cami Hakkında

Büyük Selimiye Cami Otelleri III. Selim tarafından 1789–1807 yılları arasında Selmiye kışlasının karşısında 4 girişli bir avlunun ortasına yaptırılan Büyük Selimiye Cami'sinde, döneminde etkisiyle batılı mimari tarzının etkisinde kalındığı görülmektedir. İlk yıllarında minarelerin kalın olduğu düşünülüp minare taşları yontulup inceltilmeye çalışılmıştır.1823 yılında çıkan şiddetli bi lodosla minareler kısmen yıkılmıştır. Daha sonra tekrardan bina edilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır