Büyük Mecidiye (Ortaköy Cami) Cami Otelleri

En uygun Büyük Mecidiye (Ortaköy Cami) Cami otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Büyük Mecidiye (Ortaköy Cami) Cami Otelleri

Genel Bilgi

Büyük Mecidye cami olarak bilinen yapı Abdülmecit tarafından Nigoğos Balyan’a 1853 yılında inşa ettirilmiştir. Caminin olduğu yerde önceleri bir mescit vardı ancak bu mescit Patrona Halil ayaklanması sırasında yıkılmıştır. Yerine yapılan bugün kü Ortaköy Cami ise depremlerden darbeler almasına rağmen geçirdiği restorasyonlarla günümüze kadar gelebilm

Ortaköy Hotel

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul
Ortaköy Hotel Istanbul, tarihi ve ikonik Ortaköy Camii, sinagoglar, kiliseler, eski Osmanli saraylari, eglence mekânlari, turistik ve yerel alisveris imkânlari ve çesitli tatlarda hizmet veren restaurantlara yürüme mesafesinde bulunmaktadir.

Dilens Bosphorus Hotel

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul
Dilens Bosphorus Hotel, Boğaz Köprüsü’nün ve Boğaz'ın muhteşem manzarası eşliğinde terasımızda vakit geçirebilir, function katımızda karaoke yapıp kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Besiktas Konuk Hotel

Beşiktaş / Istanbul
İstanbul şehrinde keyifli konaklamanız için Beşiktaş Konuk Hotel, iklim kontrolü, kahve makinesi, dolap ile donatılmış 7 oda sunar. Beşiktaş semtindeki Saray Koleksiyonları Müzesi'den 500 m.

Buem Hotel Koşuyolu

Kadıköy Merkez / Kadıköy
Buem Hotel Koşuyolu, toplamda 59 odalı 6 katlı bir tesistir. Oda kahvaltı olarak hizmet vermektedir.

Sweet Home Apart

Koşuyolu / Kadiköy / İstanbul
Sweet Home Apart, 5 adet apart odası ile Anadolu Yakası'nın kalbinde misafirlerine hizmet vermektedir.

Bade Hotel Kadıköy

Merkez / Kadiköy / İstanbul
İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan otelimiz, Marmara Denizi ve Haydarpaşa Garı'na sadece 400 m. mesafededir. Kadıköy ilçesinin kalbinde ücretsiz Wi-Fi erişimli ve klimalı odalar sunmaktadır. Tesisimizin zarif odaları açık renklerde dekore edilmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Büyük Mecidiye (Ortaköy Cami) Cami Hakkında

Büyük Mecidiye (Ortaköy Cami) Cami Otelleri Büyük Mecidye cami olarak bilinen yapı Abdülmecit tarafından Nigoğos Balyan’a 1853 yılında inşa ettirilmiştir. Caminin olduğu yerde önceleri bir mescit vardı ancak bu mescit Patrona Halil ayaklanması sırasında yıkılmıştır. Yerine yapılan bugün kü Ortaköy Cami ise depremlerden darbeler almasına rağmen geçirdiği restorasyonlarla günümüze kadar gelebilmiştir. Cami Sultan Camilerinde olduğu gibi Harim ve Hünkar Kasrı'ndan müteşekkildir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır