Büyük Mecidiye (Ortaköy Cami) Cami Otelleri

Büyük Mecidiye (Ortaköy Cami) Cami otelleri, en uygun Büyük Mecidiye (Ortaköy Cami) Cami otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Büyük Mecidiye (Ortaköy Cami) Cami Otelleri

Genel Bilgi

Büyük Mecidye cami olarak bilinen yapı Abdülmecit tarafından Nigoğos Balyan’a 1853 yılında inşa ettirilmiştir. Caminin olduğu yerde önceleri bir mescit vardı ancak bu mescit Patrona Halil ayaklanması sırasında yıkılmıştır. Yerine yapılan bugün kü Ortaköy Cami ise depremlerden darbeler almasına rağmen geçirdiği restorasyonlarla günümüze kadar gelebilm

Ortaköy Hotel

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul
Ortaköy Hotel Istanbul, tarihi ve ikonik Ortaköy Camii, sinagoglar, kiliseler, eski Osmanli saraylari, eglence mekânlari, turistik ve yerel alisveris imkânlari ve çesitli tatlarda hizmet veren restaurantlara yürüme mesafesinde bulunmaktadir.

Timya Otel

Merkez / Kadiköy / İstanbul
Timya Hotel'deki tüm odalar modern tarzda dekore edilmiştir. Her odada banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi ile donatılmış özel banyo bulunmaktadır. Bazı süitlerde spa küveti de mevcuttur.

Gnç Otel

Rasimpaşa / Kadiköy / İstanbul
Otelimiz İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kadıköy semtindedir, toplam da 11 odadan oluşmaktadır. 3 adet odamız Haydarpaşa deniz manzaralıdır. Aile ortamında konaklamak isteyen müşterimiz için çok uygundur. Temel prensiplerimizden bir tanesi hijyendir.

Kalkedon Hostel

Rasimpasa / Kadiköy / Istanbul
Sıcak ve samimi bir ortamda konforlu, temiz ve ekonomik bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kadıköy şehir merkezi'ne sadece yürüme mesafesinde bulunuyoruz. .

Kadıköy Port Otel

Merkez / Kadiköy / İstanbul
Kadıköy İskele Otel'e Hoşgeldiniz! Güzel bir Ortam için Kadiköy İskele Hotel! Anadolu Yakasının merkezi olan eşsiz tarih dokusu içinde bulunan Kadıköy Rıhtımda 2013 yılında faaliyete başlamış olan otelimizde sizlere her türlü konforu yaşatmak ve ko

My Home Garden

Rasimpasa / Kadiköy / Istanbul
Kadıköy My Garden'ın daireleri düz ekran TV ve klima ile donatılmıştır. Özel banyolar duşludur. Bazı odalarda deniz manzaralı bir balkon yer almaktadır. Tesis, bagaj muhafazası sağlamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Büyük Mecidiye (Ortaköy Cami) Cami Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Büyük Mecidiye (Ortaköy Cami) Cami Hakkında

Büyük Mecidiye (Ortaköy Cami) Cami Otelleri Büyük Mecidye cami olarak bilinen yapı Abdülmecit tarafından Nigoğos Balyan’a 1853 yılında inşa ettirilmiştir. Caminin olduğu yerde önceleri bir mescit vardı ancak bu mescit Patrona Halil ayaklanması sırasında yıkılmıştır. Yerine yapılan bugün kü Ortaköy Cami ise depremlerden darbeler almasına rağmen geçirdiği restorasyonlarla günümüze kadar gelebilmiştir. Cami Sultan Camilerinde olduğu gibi Harim ve Hünkar Kasrı'ndan müteşekkildir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır