Bozcaada Kalesi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Bozcaada Kalesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Şonef House Otel

Bozcaada / Çanakkale /
Mimar Sinan Üniversitesi'nin hocalarına ait... Gül Şonef dekorasyonda aileye ait antika eşyalar, osmanlı fermanları, orjinal tablolar, çanakkale seramik koleksiyonu gibi özel eşyalarını da kullanmış.

Tin Ada Otel

Bozcaada Merkez / Bozcaada / Çanakkale /

E2 Deniz Otel

Bozcaada / Çanakkale /
Bozcaada'nın Merkezinde Kale arkasında, deniz kenarına 10 metre mesafede bulunmaktadır.Deniz manzaralı otelimiz 2 katlı olup 6 odamız vardır. Odalarımızın her biri siz değerli misafirlerimiz için özenle döşenmiştir.

Dionysos Otel Ada Kahvalti & Restaurant

Bozcaada / Çanakkale /
Dionysos Otel Bozcaada, adanın merkezinde yer alan Rum mahallesindeki, restoranlar sokağının tam ortasında bulunmaktadır. Tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan tesisin Wi -Fi bağlantılı internet erişimi bulunmaktadır.

Cumbalı Ada Evi

Bozcaada / Çanakkale /
Otelimiz adanın merkezinde yer almaktadır..Eşsiz lezzetler sunan restoranlara yakın konumdadır. Çok özel mimarisi, billur gibi denizi, denize uzaklığı 30 metredir. Hastane,tarihi yerler,müze ve BOZCAADA kalesine yakın konumdadır.

Evreka Butik Otel

Bozcaada / Çanakkale /
vreka, adamızda yıllardır eşsiz güzellikte eserler yaratan mimarımız Filiz Hanım ve eşi Çağlar Bey tarafından geleneksel Bozcaada mimarisini günümüz modern mimarisi ile birleştirerek her dokusunu özenle ve titizlikle kendileri için tasarladıkları bir o

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır