Boyacı Camii Otelleri

Bu yerdeki 30 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Boyacı Camii Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Kadı kemalettin tarafından 1358 yılında sanılmaktadır ama yapının kronolojisi incelendiğinde daha eski bir yıla ait olduğu düşünülmektedir. Caminin özelliklerinden birisi de minberin alttan kızaklı olması ve duvarda özel olarak yapılan bölmesine girip çıkabilmesidir. Avlu girişinin sağında tek şerefeli çokgen gövdeli peteksiz bir minaresi bulunmaktadı

Novotel Gaziantep

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep /
Merkezi konumdaki 4 yıldızlı Novotel Gaziantep, açık yüzme havuzu, fitness merkezi ve 24 saat açık resepsiyonu ile konukların hizmetindedir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur. Wi-Fi erişimi de ücretsizdir.

Hotel Katan

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep /
Şehrin merkezinde fakat şehrin gürültüsünden uzak bir konumda olup arka odalarımız Gaziantep kalesi manzaralıdır.

ibis Gaziantep

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep /
İbis Gaziantep Şehitkamil bölgesinde bulunmaktadır. Şehir merkezinde bulunan tesis, Gaziantep Havaalanı'na 15 km uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

Royal Gaziantep Hotel

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep /
Gaziantep Royal Hotel, şehrin tam merkezinde, tarihi mekanlara, alışveriş ve iş merkezlerine yakın, avantajlı bir konuma sahip. Tesiste 85 oda mevcut.

Grand Hotel Gaziantep

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep /
2001 yılı Mayıs Ay’ında hizmet vermeye baslayan 5 yıldızlı Grand Hotel Gaziantep; konum itibari ile şehir merkezinde ve bütün alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Boyacı Camii Hakkında

Kadı kemalettin tarafından 1358 yılında sanılmaktadır ama yapının kronolojisi incelendiğinde daha eski bir yıla ait olduğu düşünülmektedir. Caminin özelliklerinden birisi de minberin alttan kızaklı olması ve duvarda özel olarak yapılan bölmesine girip çıkabilmesidir. Avlu girişinin sağında tek şerefeli çokgen gövdeli peteksiz bir minaresi bulunmaktadır. Ayrıca Gaziantep’in en büyük camilerinden olan Boyacı Camii’nin içindeki ince ahşap işçiliği dikkat çekicidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır