Botanik Parkı Otelleri

Botanik Parkı otelleri, en uygun Botanik Parkı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Botanik Parkı Otelleri

Genel Bilgi

Orhangazi Mahallesi Regülatör Mevkiinde 43.000 m² lik alanda yapımına başlanılan Botanik Parkı ile tüm Eskişehir halkına özel bir çalışmayla hizmet verilecektir. Parka Türk bahçesi, Japon bahçesi, çiçek bahçesi, topiory bahçesi, soğanlı bitkiler bahçesi, yer örtücü bitkiler bahçesi ve kaya bahçeleri gibi bir çok farklı bahçelerin yanı sıra sarmaşık tü

Esogü Otel

Odunpazari / Eskişehir
Modern tasarımı ve dinamik kadrosuyla Osmangazi Üniversitesi ESOGÜ Oteli keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor.

Sarar Boutique Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Eskişehir'de faaliyet gösteren Sarar Boutique & Apart Hotel, Kütahya yolu üzerinde Sarar tesislerinin içerisinde yer almaktadır.

Roof Garden Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Eskişehir'in sınırında yer alan Roof Garden Hotel, şık bir şekilde dekore edilmiş modern bir oteldir. Tesisin tüm odaları, ücretsiz Wi-Fi erişimli olup şehrin veya çevredeki kırsalın manzarasına sahip balkon içermektedir.

Park Dedeman Eskişehir

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Yarım asrı aşkın süredir otelcilik faaliyeti yapan grubumuz, geleneksel Dedeman misafirperverliğini sizlere Eskişehir’de sunuyor. Park Dedeman Eskişehir Hotel; açık otopark, Spa, sağlıklı yaşam merkezi ve restoran sunmaktadır.

Çınas Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Otelimiz Odunpazarı'ndaki Osmanlı tarzı tarihi evlere arabayla yaklaşık 6 dakika mesafededir. Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Eskişehir kent merkezi 3 km'den yakındır.

SRF Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Şehir merkezinde yer alan bu tesis; özel tasarımı, kusursuz hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile size farklı bir yaşam tarzı sunar.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Botanik Parkı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Botanik Parkı Hakkında

Botanik Parkı Otelleri Orhangazi Mahallesi Regülatör Mevkiinde 43.000 m² lik alanda yapımına başlanılan Botanik Parkı ile tüm Eskişehir halkına özel bir çalışmayla hizmet verilecektir. Parka Türk bahçesi, Japon bahçesi, çiçek bahçesi, topiory bahçesi, soğanlı bitkiler bahçesi, yer örtücü bitkiler bahçesi ve kaya bahçeleri gibi bir çok farklı bahçelerin yanı sıra sarmaşık tüneli, çocuklar için bitki labirenti, bahçıvan çocuklar eğitim alanı, süs havuzları, tropik bitkiler serası ve kafeteryanın yapılması planlanmaktadır. Böylece vatandaşlarımız hem bitkilerin renkli dünyasında gezinti yapabilecek hem de daha önce hiç görmedikleri bitki türleri hakkında bilgi sahibi olabileceklerdir. Çalışmalar hızla devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır