Yardım

Loading...
Sırala

Leyla Suit

Normal
6.3
Beylikdüzü, İstanbul
Zumbara ile Sonra Öde
Kredi Kartı Gerekmiyor
Sizlerin tüm ihtiyaçları düşünülmüş olan dairelerimizde sıcak su, klima, lcd tv, mutfak malzemeleri, kişiye özel havlu çarşaf ve yastık kılıfları bulunmaktadır.
Normal
6.3

Turkuaz Boutique Hotel

Çok iyi
8.6
Büyükçekmece Merkez, Büyükçekmece, İstanbul
Zumbara ile Sonra Öde
Turkuaz Boutique Hotel eşsiz deniz manzarası ve muhteşem lokasyonuyla siz değerli müşterilerimize unutulmaz bir deneyim sunar. Otel konseptimiz tüm misafirlerimize güler yüzlü hizmet, tam konfor ve hijyenik bir konaklama imkanı sunar.
Çok iyi
8.6

Beykent Üniversitesi

1997-1998 akademik yılında eğitim-öğretime başlayan Beykent Üniversitesi, eğitimde yılların verdiği deneyimle gün be gün daha da büyüyerek, dünya standartlarındaki eğitim kalitesini öğrencilerine sunmaya devam etmektedir. Ayrıca ülkemizde de iyi üniversitelerin arasına girmeye başlamıştır. Beykent Üniversitesi, 4 ayrı yerleşkede; 6 Fakülte, 4 Yüksekokul, Uzaktan Eğitim Sistemi, 2 Enstitü, 3 Araştırma Merkezi ve Sürekli Eğitim Merkezi ile her yıl yerleşen öğrencilerinin yaklaşık %50’si burslu olmak üzere 15.000’i aşkın öğrencisine, seçkin akademik kadrosuyla dünya standartlarında teknik donanım ve uygulama alanı ile eğitim-öğretim hizmeti vermektedir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor