Becikoğlu Alışveriş Merkezi Otelleri

Becikoğlu Alışveriş Merkezi otelleri, en uygun Becikoğlu Alışveriş Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Becikoğlu Alışveriş Merkezi Otelleri

Matışlar Konağı Butik Otel

Merkez / Bolu
Huzurlu ve tarih kokan bir deneyim...

Adanaz Suit Otel

Merkez / Bolu
Adanaz Suit Otel şehrin en önemli kesişme noktasında, çağdaş tasarımıyla, otel standartlarında görkemli bir konuma sahip. Şehrin Merkezinde olup tüm gezi yerlerine rahatlıkla gidebilceğiniz bir konumda sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Bolu City Otel

Merkez / Bolu
Bolu City Otel'de açık büfe kahvaltı hizmeti verilmekte olup, kapalı otopark mevcuttur. 24 saat oda servisi hizmeti ve otel içerisinde mini market mevcuttur.

Aydogdu Suit

Merkez / Bolu
Tüm dairelerimiz dogal gazli olup 24 saat sicak su, kapali otopark hizmetimiz vardir. Sinirsiz Wi-Fi mevcuttur.

Bolu Suit Otel

Merkez / Bolu
Modern tarzda döşenmiş 28 adet konforlu odası, 70 kişilik modern şekilde döşenmiş restoranımızda sabah kahvaltılarınızı eşsiz bir keyfe dönüştürmek için açık büfe kahvaltı olarak hizmetinizdedir.

Evim Apart Suit

Merkez / Bolu
Bolu'nun merkezi konumunda bulunan Evim Apart'ın temel prensibi sizin ve ailelerinizin endişelerini güvene dönüştürüp huzurla bu zamanı en verimli şekilde geçirmenizi sağlayan bir ortam sağlamaktır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Becikoğlu Alışveriş Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Becikoğlu Alışveriş Merkezi Hakkında

Becikoğlu Alışveriş Merkezi Otelleri Becikoğlu Alışveriş Merkezin de güzel bir hafta sonu geçirebilir,her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.Vizyon filmleri takip edebilir,aileniz veya sevdikleriniz ile film dolu geceler geçirebilirsiniz.Alışveriş Merkezin de yeme-içme yerleri,alışveriş mağazaları,hobi alanları mevcuttur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır