Bayramiç Otelleri

En uygun Bayramiç otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bayramiç Otelleri

Genel Bilgi

İlçe sınırları içerisinde yer alan Kebrene ve Skepsis'teki az da olsa yüzeyden izlenebilen kalıntılar tarih olarak İ.Ö. 3. bin yıla kadar gitmektedir. Bayramiç'in daha çok Osmanlılar dönemine ait kalıntıları günümüze kadar gelebilmiştir. Bu çağa ait Hadımoğlu konağı, Hacı Bali Camii, Mustafa Aslan Türbesi, Karşıyaka Camii, Karşıyaka köprüsü (Taş köprü

Dagbasi Ekolojik Yasam ve Tatil Ciftligi

Kazdağı / Çanakkale
Dağbaşı Hotel'in tüm odalarında şömine, gardırop ve dağ manzarası vardır. Özel banyoda terlik, duş ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.Taş restoranda yerel lezzetleri de içeren alakart menü seçenekleri servis edilmektedir.

Ezine Atak Han Otel

Ezine‎ / Çanakkale
Odalarımızda klima, Led Tv, ücretsiz Wi-fi bulunmaktadır. Tesisimize özel ücretsiz otopark mevcuttur. Çay, kahve, su ikramımızdır. Odalarda buzdolabı mevcuttur.

Kazdağı Atila Bey Konağı Otel

Küçükkuyu / Ayvacık / Çanakkale
Kaz Dağları’nda Mıhlı Şelalesi’ni kucaklayan, hem deniz hem de muhteşem doğa manzarasıyla taş, ahşap ve antik tasarımıyla Yunan mitolojisine ev sahipliği yapan konforlu odalarımızda siz değerli müşterilerimizi 29.10.

Adatepe Pansiyonları

Küçükkuyu / Ayvacık / Çanakkale
Adatepe Pansiyonlarını oluşturuken de doğaya ve insanlara karşı duyduğumuz sorumluluk çerçevesinde hareket ettik.

Adatepe Otel

Küçükkuyu / Ayvacık / Çanakkale
Adatepe Butik Otel’i oluştururken doğaya ve insanlara karşı duyduğumuz sorumluluk çerçevesinde hareket edilmiştir.

Nadas Kazdağları

Yeşilyurt / Ayvacık,Çanakkale
Kazdağları’ nın müthiş doğası ile sakin ve her biri farklı hisler uyandıran 14 farklı hikaye ile buluşacağınız 10 oda, 3 villa ve Nadas X Suite' yi yarattık.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bayramiç Hakkında

Bayramiç Otelleri İlçe sınırları içerisinde yer alan Kebrene ve Skepsis'teki az da olsa yüzeyden izlenebilen kalıntılar tarih olarak İ.Ö. 3. bin yıla kadar gitmektedir. Bayramiç'in daha çok Osmanlılar dönemine ait kalıntıları günümüze kadar gelebilmiştir. Bu çağa ait Hadımoğlu konağı, Hacı Bali Camii, Mustafa Aslan Türbesi, Karşıyaka Camii, Karşıyaka köprüsü (Taş köprü), Dede çeşmesi ile Çarşı Camii bütün tahribata rağmen günümüzde kullanılan Osmanlı eserleridir. İlçe merkezine yaklaşık 20 km. uzaklıktaki Külcüler ılıcası tarihi oldukça erkene gitmekle birlikte bunu belirleyecek maddi kalıntılar bulunamamıştır. Türkiye ılıcalar ve kaplıcalar rehberine de giren Külcüler ılıcasının kükürtlü suyu çeşitli hastalıklara iyi gelmektedir. Buradaki çamurun da cilt hastalıkları, romatizma, siyatik ve kireçlenmeye iyi geldiği, iltihaplı yaraları iyileştirdiği bilinmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır