Başkent Üniversitesi Hastanesi Otelleri

En uygun Başkent Üniversitesi Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Başkent Üniversitesi Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Birimler Acil Servis Gögüs Hastalıkları Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Göğüs Cerrahisi Anestezi ve Reanimasyon Göz Hastalıkları Beslenme ve Diyet İç Hastalıkları / Dahiliye Beyin ve Sinir Cerrahisi / Nöroşirurji Kadın Hastalıkları ve Doğum Biyokimya Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) Böbrek Nakli Merkezi Karaciğer Nakli Merkezi

Mercure Istanbul Altunizade

Altunizade / Üsküdar / İstanbul
SPA merkezindeki ısıtmalı kapalı havuz, spor salonu, Türk hamamı, masaj ve sauna hizmeti ile bütün yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Holiday Inn Express Istanbul - Altunizade

Altunizade / Üsküdar / Istanbul
Lütfen Dikkat! Firsat odalarimiz Lobi kati'nin bir alt katindadir ve standart odalarimizin altinda donanimla siniflandirilmaktadir. Manzarasizdir. Oda satin alirken yatak ve sigara seçenegi garanti edilmemektedir.

New Beylerbeyi Hotel

Beylerbeyi / Üsküdar / İstanbul
25 oda 58 kişi kapasiteli otelimiz 2018 yılından bu yana kahvaltı ve konaklama hizmeti sunmaktadır.

Valide I maide hotel

Altunizade / Üsküdar / İstanbul
Valide-i Suite'nin birimlerinde yatak odalarının yanı sıra salon, mutfak ve banyo yer almaktadır. Kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz mutfaklar buzdolabı, ocak ve çeşitli mutfak gereçleriyle donatılmıştır.

Veni Vidi Dormi

Üsküdar / İstanbul
Veni Vidi Dormi'nin ahşap zeminli odalarında ısıtma ve gardırop mevcuttur. İçinde 4 duş ve 5 tuvalet bulunan 2 ortak banyo vardır ve günün her saati sıcak su temin edilmektedir. Havlu ve saç kurutma makinesi de sağlanmaktadır.

Ezgi Home

Üsküdar / İstanbul
Ezgi Home Üsküdar'da sahile yakın, lokasyon avantajlı 1+1 dairede konaklama imkanı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Başkent Üniversitesi Hastanesi Hakkında

Başkent Üniversitesi Hastanesi Otelleri Birimler Acil Servis Gögüs Hastalıkları Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Göğüs Cerrahisi Anestezi ve Reanimasyon Göz Hastalıkları Beslenme ve Diyet İç Hastalıkları / Dahiliye Beyin ve Sinir Cerrahisi / Nöroşirurji Kadın Hastalıkları ve Doğum Biyokimya Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) Böbrek Nakli Merkezi Karaciğer Nakli Merkezi Check-up Kardiyoloji Çocuk Cerrahisi Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Çocuk Nefrolojisi Mikrobiyoloji ve Tıbbi Mikrobiyoloji Çocuk Psikiyatri Nefroloji Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Nöroloji Dermatoloji / Cildiye Nükleer Tıp Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ortopedi ve Travmatoloji Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Radyoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ruh Sağlığı Hastalıkları Gastroentroloji Tıbbı Onkoloji Genel Cerrahi Üroloji Genel Cerrahi / Organ Nakli

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır