Barutçu Han Otelleri

En uygun Barutçu Han otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Barutçu Han Otelleri

Genel Bilgi

Barutçu Han'ın kitabesi olmadığından yapım tarihi belli değildir.Düzgün kesme taşlardan yapılmıştır.Han’a, kuzey cephedeki beşik tonozlu eyvan kapıdan girilir. Kare avluyu çevreleyen tonoz örtülü dükkânların üzerinde ikinci kat yer almaktadır. Çatı ile örtülü ikinci kat odalarının kuzey, güney ve doğuda olanlarının önleri sütunlar üzerine oturan revak

Vefa Konağı

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Vefa Konağı, 6 odalı hanlar bölgesinde bulunan 450 yıllık tarihi bir konaktır. Şehir dışında bulunan tarihi yerlere gitmek için otelin yakınında servisler mevcuttur.

Hanımağa Konağı Butik Otel

Ulu Camii / Merkez / Şanliurfa
Şanlıurfa'nın tarihi ve kültürel dokusunu yerinde görüp taş odalarda dinlenmenin keyfini yaşamak istiyorsanız sizleri de bekleriz.

Grand Vezirhan Hotel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Grand Vezirhan Hotel, 600 yıllık tarihi bir binadır. Toplamda 12 odası olan tesis, butik otel olarak hizmet verilmektedir.

Nahrin Hotel & Art

Merkez / Şanliurfa
Nahrin Hotel & Art'a bir müşteri gibi değil, seçkin bir konuk olarak kendi evinize gelmiş gibi huzur dolu karşılanacaksınız. Kusursuz bir servis sıcak bir konukseverlik sunuyoruz.

Joselin Hotel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Joselin Hotel 9 odalı, 3 katlı ve Ulu Cami yakınında konumlanmaktadır. Eski Urfa sokaklarında bulunan 400 yıllık Ortodoksların yaşadığı evin otel olarak hayat bulması ile son halini almıştır.

Aslanlı Hotel

Merkez / Şanliurfa
Aslanlı Hotel bir teras ve bahçe manzarası sunan, Balıklı Göl gelen Güneydoğu Anadolu Bölgesi Bölgesinde Şanlıurfa'da 500 metre mesafede yer almaktadır. Konuklar bünyesinde bir restoran keyfini çıkarabilir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Barutçu Han Hakkında

Barutçu Han Otelleri Barutçu Han'ın kitabesi olmadığından yapım tarihi belli değildir.Düzgün kesme taşlardan yapılmıştır.Han’a, kuzey cephedeki beşik tonozlu eyvan kapıdan girilir. Kare avluyu çevreleyen tonoz örtülü dükkânların üzerinde ikinci kat yer almaktadır. Çatı ile örtülü ikinci kat odalarının kuzey, güney ve doğuda olanlarının önleri sütunlar üzerine oturan revaklarla çevrilidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır