Balkan Kongre Merkezi Otelleri

En uygun Balkan Kongre Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Balkan Kongre Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Balkan Kongre Merkezi 2009 Nisan ayında faaliyete geçmiş olup ulusal ve uluslar arası kongrelere evsahipliği yapmaktadır.3 blokdan oluşmaktadır: A blok;5135 m2 alana sahiptir. 1000 kişilik kongre salonu ile gerektiğinde , sergi ve fuar amaçlı olarak da kullanılabilecek fuaye; danışma, güvenlik birimi ve gişelerden oluşan giriş holü, VIP salonu; fotoko

Adres Butik Otel Karaagaç

Merkez / Edirne
Adres Butik Otel Karaagaç, 18 odasıyla sizleri bekliyor. Bir yandan tarihe tanıklık ederken, bir yandan optimum konfor düzeyinde konaklamanızın tadını çıkarın..

Karaağaç Green Apart

Merkez / Edirne
Karaağaç Green Apart'ın odalarında misafirlerin konforu ve rahatı için küçük mutfak, buzdolabı, Lcd TV ile şifreli televizyon kanallarının yanı sıra ücretsiz kablosuz internet bulunmaktadır.

2d Vip Suite & Spa Hotel

Merkez / Edirne
Spa & Welness alanı rezervasyonu olan misafirlere özel tercih edilen 2 saat aralığında ücretsiz kullanılacaktır.

Kaleroom Otel

Merkez / Edirne
Edirne'nin tam merkezi Kaleiçi bölgesinde yer alan konaklama tesisimiz 2020 yılı Ağustos ayında hizmete girmiştir.

Otel 22

Merkez / Edirne
Otel 22, misafirlerine yıl boyunca konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Misafirler her sabah doyurucu bir kahvaltı ile güne enerjik bir başlangıç yapabilmektedir.

Mihran Hanım Konağı

Merkez / Edirne
Tescilli sivil mimarinin özgün eserlerinden Mihran Hanim Konağı, kültürel koruma uygulamalarının önemli örneklerinden biri olarak, geçmişin değerlerini geleceğe taşımaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Balkan Kongre Merkezi Hakkında

Balkan Kongre Merkezi Otelleri Balkan Kongre Merkezi 2009 Nisan ayında faaliyete geçmiş olup ulusal ve uluslar arası kongrelere evsahipliği yapmaktadır.3 blokdan oluşmaktadır: A blok;5135 m2 alana sahiptir. 1000 kişilik kongre salonu ile gerektiğinde , sergi ve fuar amaçlı olarak da kullanılabilecek fuaye; danışma, güvenlik birimi ve gişelerden oluşan giriş holü, VIP salonu; fotokopi, fax, scanner, internet imkanları ile donatılmış basın merkezi, idari mekanlar, arşiv, WC’ler, vestiyer, ilk yardım odası da bu blok içinde yer almaktadır.B blok;İdare ve Seminer Binası dairesel formlu olarak projelendirilmiş olup 33.00 m. çapındadır. “B” Blok toplam 1725 m2 alana sahiptir. Seminer salonları; 1 adet 200 kişilik, 2 adet 75 kişilik, 4 adet 50 kişilik olarak ayrı ayrı düzenlenmişlerdir. Ayrıca blokta 4 adet idari büro ile kafeterya, lobi ve WC’ler bulunmaktadır.C blok;elips formunda projelendirilmiş olup; bir bodrum, bir zemin kat ve dört normal kat olmak üzere 6 kattan oluşturulmuştur. “C” Blok toplam 6125 m2 alana sahiptir. Bu blokta Rektörlük merkezimizin idari büroları ile ayrıca 28 kişilik misafirhane, kafeterya ve restaurant yer almaktadır.Ayrıca kongre merkezinin açık alan kısmında ise, 200 oto kapasitesine sahip otopark ile 2000 m2 lik açık sergileme ve fuar alanı bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır