Bakırköy Sanat Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 43 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Bakırköy Sanat Merkezi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Bakırköy Sanat Merkezi 2006 yılında Bakırköy'ün ilk özel Tiyatro ve Gösteri Salonu olarak eski Renk Sineması'nın yerine kurulmuştur. 2001 yılında İncirli Caddesi üzerindeki yepyeni binasına taşınarak dans çalışmalarına devam etmektedir.BSM Merkez toplamda 300 metrekare alandan oluşan 150' şer metrekarelik 2 dans salonu ve muhteşem deniz manzaralı ter

Hotel Kuk

Bakirköy / İstanbul /
İstanbul Atatürk Havalimanı'na 7 km uzaklıkta yer alan, İstanbul'un göz bebeği Bakırköy Meydan'ına 150 metre uzaklıkta bulunan Hotel Kuk sizlere konforlu, gürültüden uzak bir konaklama hizmeti sunmak için dizayn edilmiştir.

Downtown Bakırköy Boutique Hotel

Bakirköy / İstanbul /
İstanbul'da hizmet veren Downtown Bakırköy Boutique Hotel, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne 1,5 km, Sinan Erdem Spor Salonu'na 2,1 km uzaklıkta yer almaktadır. Konuklar otel bünyesindeki barın keyfini çıkarabilirler.

Stil Suit

Bakirköy / İstanbul /
Tesis, hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için güzel bir alternatif oluşturuyor.

Zara Suit Otel

Bakirköy / İstanbul /
Sizin için hijyenik ve rahatlığı sağlıyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Bakırköy Sanat Merkezi Hakkında

Bakırköy Sanat Merkezi 2006 yılında Bakırköy'ün ilk özel Tiyatro ve Gösteri Salonu olarak eski Renk Sineması'nın yerine kurulmuştur. 2001 yılında İncirli Caddesi üzerindeki yepyeni binasına taşınarak dans çalışmalarına devam etmektedir.BSM Merkez toplamda 300 metrekare alandan oluşan 150' şer metrekarelik 2 dans salonu ve muhteşem deniz manzaralı terasında bulunan BSM Dans Kafe'si ile dans ve özel organizasyon hizmeti vermektedir. 2012 yılında Bakırköy Meyda'nın da BSM Şube yepyeni sahnesi ile tiyatro perdelerini tüm tiyatro severlere tekrar açmıştır. 300 metrekare alanda üzerine kurulan 200 kişilik geniş tiyatro sahnesi ile tiyatro salonları arasında öncelikli yerini almıştır. BSM Şubeside dans, tiyatro ve özel organizasyon hizmetlerine devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır