Bakırköy Sanat Merkezi Otelleri

En uygun Bakırköy Sanat Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bakırköy Sanat Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Bakırköy Sanat Merkezi 2006 yılında Bakırköy'ün ilk özel Tiyatro ve Gösteri Salonu olarak eski Renk Sineması'nın yerine kurulmuştur. 2001 yılında İncirli Caddesi üzerindeki yepyeni binasına taşınarak dans çalışmalarına devam etmektedir.BSM Merkez toplamda 300 metrekare alandan oluşan 150' şer metrekarelik 2 dans salonu ve muhteşem deniz manzaralı ter

Hotel Kuk

Bakirköy / İstanbul
İstanbul Atatürk Havalimanı'na 7 km uzaklıkta yer alan, İstanbul'un göz bebeği Bakırköy Meydan'ına 150 metre uzaklıkta bulunan Hotel Kuk sizlere konforlu, gürültüden uzak bir konaklama hizmeti sunmak için dizayn edilmiştir.

Bağaziçi Suite Hotel

Bakirköy / İstanbul
Bağaziçi Suite Hotel dinlenmek ve zindelik kazanmak için çok uygun bir seçenek. Harika restoran ve gezilecek yerlere yakınlığıyla bilinen Bağaziçi Suite Hotel, konuklarına İstanbul'un tadını çıkarmada kolaylık sağlıyor.

Rotana Suites

Bakırköy / İstanbul
İstanbul'un Avrupa Yakası semtlerinden Bakırköy'de yer alan Rotana Hotel, bulunduğu konum olarak şehir içinde kolay ulaşım olanaklarına sahiptir.

Güven Suit Otel

Cevizlik / Bakirköy / İstanbul
Güven Suit Otel, konumu, sade dizaynı ve ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır.

Rotana Suit Hotel

Kartaltepe / Bakirköy / İstanbul
Ataköy bölgesinde apart otel hizmeti veren Rotana Suit Hotel sizlere en uygun fiyat garantisi sunan kurumsal bir işletmedir. Bakırköy Otel sektöründe lider firma olarak konforlu ve hijyenik 1+1 dairelerimizde huzurla konaklayın.

Downtown Bakırköy Boutique Hotel

Bakirköy / İstanbul
İstanbul'da hizmet veren Downtown Bakırköy Boutique Hotel, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne 1,5 km, Sinan Erdem Spor Salonu'na 2,1 km uzaklıkta yer almaktadır. Konuklar otel bünyesindeki barın keyfini çıkarabilirler.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bakırköy Sanat Merkezi Hakkında

Bakırköy Sanat Merkezi Otelleri Bakırköy Sanat Merkezi 2006 yılında Bakırköy'ün ilk özel Tiyatro ve Gösteri Salonu olarak eski Renk Sineması'nın yerine kurulmuştur. 2001 yılında İncirli Caddesi üzerindeki yepyeni binasına taşınarak dans çalışmalarına devam etmektedir.BSM Merkez toplamda 300 metrekare alandan oluşan 150' şer metrekarelik 2 dans salonu ve muhteşem deniz manzaralı terasında bulunan BSM Dans Kafe'si ile dans ve özel organizasyon hizmeti vermektedir. 2012 yılında Bakırköy Meyda'nın da BSM Şube yepyeni sahnesi ile tiyatro perdelerini tüm tiyatro severlere tekrar açmıştır. 300 metrekare alanda üzerine kurulan 200 kişilik geniş tiyatro sahnesi ile tiyatro salonları arasında öncelikli yerini almıştır. BSM Şubeside dans, tiyatro ve özel organizasyon hizmetlerine devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır