Bakırköy Sanat Merkezi Otelleri

En uygun Bakırköy Sanat Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bakırköy Sanat Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Bakırköy Sanat Merkezi 2006 yılında Bakırköy'ün ilk özel Tiyatro ve Gösteri Salonu olarak eski Renk Sineması'nın yerine kurulmuştur. 2001 yılında İncirli Caddesi üzerindeki yepyeni binasına taşınarak dans çalışmalarına devam etmektedir.BSM Merkez toplamda 300 metrekare alandan oluşan 150' şer metrekarelik 2 dans salonu ve muhteşem deniz manzaralı ter

Hotel Kuk

Bakirköy / İstanbul
İstanbul Atatürk Havalimanı'na 7 km uzaklıkta yer alan, İstanbul'un göz bebeği Bakırköy Meydan'ına 150 metre uzaklıkta bulunan Hotel Kuk sizlere konforlu, gürültüden uzak bir konaklama hizmeti sunmak için dizayn edilmiştir.

Downtown Bakırköy Boutique Hotel

Bakirköy / İstanbul
İstanbul'da hizmet veren Downtown Bakırköy Boutique Hotel, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne 1,5 km, Sinan Erdem Spor Salonu'na 2,1 km uzaklıkta yer almaktadır. Konuklar otel bünyesindeki barın keyfini çıkarabilirler.

Stil Suit

Bakirköy / İstanbul
Tesis, hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için güzel bir alternatif oluşturuyor.

Sara Suit Otel

Bakirköy / İstanbul
Sizin için hijyenik ve rahatlığı sağlıyoruz.

Grand Montino

Bakirköy / Istanbul
Tesisimiz, bu yil itibariyle faliyete geçmistir. 21 odadan olusmaktadir. Odalarda Wi-Fi, led tv, klima, kettle,çay kahve servisi,mini bar,direk telefon, 24 saat sicak su, buklet malzemeleri,saç kurutma makinasi bulunmaktadir.

Safran Otel Bakırköy

Ataköy / Bakirköy / İstanbul
Safran Otel Bakırköy, İstanbul?un gözde yerlerinden Bakırköy?de; hem iş hem turistik merkezlere ulaşım açısından uygun konumda misafirlerini ağırlıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bakırköy Sanat Merkezi Hakkında

Bakırköy Sanat Merkezi Otelleri Bakırköy Sanat Merkezi 2006 yılında Bakırköy'ün ilk özel Tiyatro ve Gösteri Salonu olarak eski Renk Sineması'nın yerine kurulmuştur. 2001 yılında İncirli Caddesi üzerindeki yepyeni binasına taşınarak dans çalışmalarına devam etmektedir.BSM Merkez toplamda 300 metrekare alandan oluşan 150' şer metrekarelik 2 dans salonu ve muhteşem deniz manzaralı terasında bulunan BSM Dans Kafe'si ile dans ve özel organizasyon hizmeti vermektedir. 2012 yılında Bakırköy Meyda'nın da BSM Şube yepyeni sahnesi ile tiyatro perdelerini tüm tiyatro severlere tekrar açmıştır. 300 metrekare alanda üzerine kurulan 200 kişilik geniş tiyatro sahnesi ile tiyatro salonları arasında öncelikli yerini almıştır. BSM Şubeside dans, tiyatro ve özel organizasyon hizmetlerine devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır