Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 69 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Acil Tıp Adli Tıp Polikliniği Aile Hekimliği Anestezi ve Reanimasyon Beslenme ve Diyet Polikliniği Çocuk Acil Çocuk Allerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Nefrolojisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Yeni Doğan Çocuk Yoğun Bakım Dermatoloji (Cildiye) Diyabet Eğitimleri Polikliniği Endokrino

Hampton by Hilton Ataköy

Ataköy / Bakirköy / İstanbul
Hampton by Hilton İstanbul Ataköy üst düzey konforu, modern mimarisi, çağdaş donanımı ve konumu ile hem iş hem de turistik amaçlı gelen misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Hotel Kuk

Bakirköy / İstanbul
İstanbul Atatürk Havalimanı'na 7 km uzaklıkta yer alan, İstanbul'un göz bebeği Bakırköy Meydan'ına 150 metre uzaklıkta bulunan Hotel Kuk sizlere konforlu, gürültüden uzak bir konaklama hizmeti sunmak için dizayn edilmiştir.

Downtown Bakırköy Boutique Hotel

Bakirköy / İstanbul
İstanbul'da hizmet veren Downtown Bakırköy Boutique Hotel, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne 1,5 km, Sinan Erdem Spor Salonu'na 2,1 km uzaklıkta yer almaktadır. Konuklar otel bünyesindeki barın keyfini çıkarabilirler.

Stil Suit

Bakirköy / İstanbul
Tesis, hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için güzel bir alternatif oluşturuyor.

Zara Suit Otel

Bakirköy / İstanbul
Sizin için hijyenik ve rahatlığı sağlıyoruz.

Mercure Istanbul Bakırköy Hotel

Bakirköy / İstanbul
93 konforlu oda, bir bar, bir restoran, hamam ve kapalı yüzme havuzuna sahip Mercure İstanbul Bakırköy Hotel, klima ve düz ekran TV ile donatılmış odalarıyla hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri Tıbbi Birimler Acil Tıp Adli Tıp Polikliniği Aile Hekimliği Anestezi ve Reanimasyon Beslenme ve Diyet Polikliniği Çocuk Acil Çocuk Allerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Nefrolojisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Yeni Doğan Çocuk Yoğun Bakım Dermatoloji (Cildiye) Diyabet Eğitimleri Polikliniği Endokrinoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Genel Cerrahi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkarı Hemodiyaliz İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları ve Doğum Kalp - Damar Cerrahi Kardiyoloji Kulak Burun Boğaz Laboratuvarlar Meme Muayene Nefroloji Nöroloji Nöroşirurji (Beyin Cerrahisi) Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği Plastik-Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Radyoloji Sağlık Kurulu Tıbbi Onkoloji Polikliniği Üroloji

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır