Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

En uygun Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Acil Tıp Adli Tıp Polikliniği Aile Hekimliği Anestezi ve Reanimasyon Beslenme ve Diyet Polikliniği Çocuk Acil Çocuk Allerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Nefrolojisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Yeni Doğan Çocuk Yoğun Bakım Dermatoloji (Cildiye) Diyabet Eğitimleri Polikliniği Endokrino

White Corner Hotel

Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul
White Corner Hotel, şehir manzaralı ve ücretsiz Wi-Fi erişimli odalar sunmaktadır. Aile odaları sunan bu tesiste teras da vardır. Tesiste 7/24 açık resepsiyon, oda servisi ve döviz bozdurma hizmeti sunulmaktadır.

Bağaziçi Suite Hotel

Bakirköy / İstanbul
Bağaziçi Suite Hotel dinlenmek ve zindelik kazanmak için çok uygun bir seçenek. Harika restoran ve gezilecek yerlere yakınlığıyla bilinen Bağaziçi Suite Hotel, konuklarına İstanbul'un tadını çıkarmada kolaylık sağlıyor.

Hampton by Hilton Ataköy

Ataköy / Bakirköy / İstanbul
Hampton by Hilton İstanbul Ataköy üst düzey konforu, modern mimarisi, çağdaş donanımı ve konumu ile hem iş hem de turistik amaçlı gelen misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Hotel Kuk

Bakirköy / İstanbul
İstanbul Atatürk Havalimanı'na 7 km uzaklıkta yer alan, İstanbul'un göz bebeği Bakırköy Meydan'ına 150 metre uzaklıkta bulunan Hotel Kuk sizlere konforlu, gürültüden uzak bir konaklama hizmeti sunmak için dizayn edilmiştir.

Rotana Suites

Bakırköy / İstanbul
İstanbul'un Avrupa Yakası semtlerinden Bakırköy'de yer alan Rotana Hotel, bulunduğu konum olarak şehir içinde kolay ulaşım olanaklarına sahiptir.

Lidya Pansiyon

Bakirköy / İstanbul
Lidya Pansiyon konumu, sade dizaynı ve ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri Tıbbi Birimler Acil Tıp Adli Tıp Polikliniği Aile Hekimliği Anestezi ve Reanimasyon Beslenme ve Diyet Polikliniği Çocuk Acil Çocuk Allerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Nefrolojisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Yeni Doğan Çocuk Yoğun Bakım Dermatoloji (Cildiye) Diyabet Eğitimleri Polikliniği Endokrinoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Genel Cerrahi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkarı Hemodiyaliz İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları ve Doğum Kalp - Damar Cerrahi Kardiyoloji Kulak Burun Boğaz Laboratuvarlar Meme Muayene Nefroloji Nöroloji Nöroşirurji (Beyin Cerrahisi) Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği Plastik-Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Radyoloji Sağlık Kurulu Tıbbi Onkoloji Polikliniği Üroloji

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır