Bahçeşehir Üniversitesi Otelleri

En uygun Bahçeşehir Üniversitesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bahçeşehir Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

Beşiktaş Serenity Hotel

Barbaros / Beşiktaş
İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş Serenity Hotel İstanbul’da konaklama, toplantı ve iş seyahatindeki tüm beklentileriniz gerçek oluyor.

Royal Suites Besiktas

Besiktas / Istanbul
Royal Suites Beşiktaş, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlamaktadır. Tesisin 7/24 açık resepsiyonu ile oda servisi sunmaktadır. Sade dekorlu odaların tümü düz ekran uydu TV, klima ve mini bar ile donatılmıştır.

The Pearl Suites

Beşiktaş / Istanbul
The Pearl Suites İstanbul Avrupa yakasının en gözde lokasyonu olan Beşiktaş’ın merkezinde sessizliğin tadını çıkartırken aynı zamanda iki adım mesafede bulunan eğlence mekanlarına kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

Konak Çiragan Residence

Levent / Beşiktaş / İstanbul
Kaliteli, güvenilir hizmet hedefi ve felsefesiyle yola çıkan Konak Çırağan Residence, 45 yatak kapasitesiyle öğrencilere ve İstanbul’a ziyarette bulunan tüm turistlere konforlu bir hizmeti sunmanın yanı sıra, aile ortamı sıcaklığını misafirlerimize hisse

Meydan Beşiktaş Hotel

Beşiktaş / Istanbul
Meydan Beşiktaş Butik Otel, sunduğu konaklama deneyimiyle Beşiktaş’ın mükemmelleştirilmiş hâlidir. İstanbul’un kalbinde konaklama imkânı sağlayan butik otel ayrıcalığıyla 7/24 bu adreste misafirlerini bekler.

Barkod Hotel

Beşiktaş / Istanbul
Hayatın 24 saat canlı olarak devam ettiği, günün her saatinde tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz Beşiktaş; barları, kahvecileri, kahvaltı salonları ve kafeleriyle tüm İstanbul’un ilgi duyduğu ve ziyaret ettiği bir cazibe merkezidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bahçeşehir Üniversitesi Hakkında

Bahçeşehir Üniversitesi Otelleri 1998 yılında kurulan Bahçeşehir Üniversitesi BAU Beşiktaş, BAU Şişli ve BAU Galata yerleşkelerinin yanı sıra “Kampüsüm Dünya” konseptiyle dünyanın pek çok yerinde sahip olduğu okullar ve işbirlikleri aracılığıyla öğrencilerine eğitimde uluslararası arenanın kapılarını açmaktadır. Üniversitede 9 tane fakülte ve 1 meslek yüksek okulu bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır